Do Gorzowa powraca finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Ostatni raz impreza ta w naszym mieście odbyła się 15 lat temu…

 

Czy zawodnicy gorzowskiej Stali dołożą do medalowej puli klubu kolejne złoto? Ostatni medal Mistrzostw Polski Par Klubowych żółto-niebiescy wywalczyli w 1998 roku. Wówczas Tomasz Bajerski, Krzysztof Cegielski i Piotr Paluch wywalczyli dla Gorzowa medal z najcenniejszego kruszcu. I to na stadionie im. Edwarda Jancarza! Publika tego dnia po prostu oszalała…

 

Przed szansą zdobycia kolejnego krążka staną już dziś Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak. Rywalizować będą z drużynami z Tarnowa, Łodzi, Rzeszowa, Wrocławia, Grudziądza i Gdańska, przy czym najniebezpieczniejsi wydają się reprezentanci Unii – Janusz Kołodziej i Maciej Janowski. Nasi reprezentanci zrobią jednak wszystko, by uszczęśliwić gorzowską widownię. Początek zawodów o godzinie 18. Nie może was tam zabraknąć!

 

Awizowane składy:

 

Unia Tarnów:

1. Janusz Kołodziej

2. Maciej Janowski

 

Orzeł Łódź:

3. Daniel Pytel

4. Jakub Jamróg

 

Stal Rzeszów:

5. Dawid Lampart

6. Rafał Okoniewski

 

Betard Sparta Wrocław:

7. Tomasz Jędrzejak

8. Zbigniew Suchecki

 

Stal Gorzów:

9. Krzysztof Kasprzak

10. Bartosz Zmarzlik

 

GKM Grudziądz:

11. Norbert Kościuch

12. Tomasz Chrzanowski

 

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk:

13. Artur Mroczka

14. Robert Miśkowiak

 

Początek zawodów: 18:00

 

Bilety w cenach 20zł normalny, 15zł ulgowy do nabycia w sklepie klubowym w Galerii Askana oraz kasach stadionowych od godz. 16:00. Posiadacze karnetów na sezon 2013 wstęp bezpłatny.

 

Uwaga! Na te zawody wejście tylko na trybunę niską. Nie obowiązują rezerwacje miejsc na biletach oraz karnetach.

 

Programy zawodów w cenie 3zł, dla posiadaczy karnetów – 1zł.

 

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

Udostępnij