Marka TYSKIE stworzyła nową serię szklanek dedykowanych kibicom gorzowskiej Stali. Stopniowo do obiegu trafią grafiki ze wszystkimi reprezentantami żółto-niebieskich.

 

– W pierwszej parze jadą Krzysztof Kasprzak i Daniel Nermark – zdradza Jarosław Kulczycki z Tyskie. Specjalne szklanki z podobiznami żużlowców ścigających się dla Stali w minionym sezonie trafiły do obiegu już wczoraj.

 

Znaleźć je można w ponad stu sklepach i punktach gastronomicznych w północnej części województwa lubuskiego, wszędzie tam, gdzie znajdują się duże grupy kibiców Stali… Miejsca objęte promocją będą oznaczone między innymi specjalnymi plakatami. Akcja dotyczy zakupu piw Tyskie Gronie i Tyskie Klasyczne. Co dwa lub trzy tygodnie w punktach pojawią się szklanki z kolejnymi żużlowcami Stali. Wszystko uzależnione jest od zainteresowania szklankami.

 

Jednocześnie przypominamy o trwającej akcji zbierania kapsli Tyskiego. Potrzebujemy 120 tysięcy kapsli, aby sponsor akcji przeznaczył dla klubu gratyfikację pieniężną. Siedem tysięcy złotych zostanie przekazane na sprzęt dla juniorów, a pozostałe trzy tysiące zasilą konto Stowarzyszenia Kibiców Stali Gorzów „Stalowcy”, które wraz z grupą Ultras Sonadores wykorzysta kwotę do zrobienia efektownej oprawy w przyszłym sezonie.

 

Udostępnij