Rozgrywki Gorzowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej startują już w połowie października. To już kolejny sezon, w którym udział wezmą zawodnicy siatkarskiej drużyny Stali Gorzów. Poniżej prezentujemy tegoroczny skład drużyny.

 

W ubiegłorocznych rozgrywkach nasi siatkarze wywalczyli szóste miejsce. Łącznie udział w nich brało dwanaście drużyn. W tym roku Stalowcy chcą powalczyć o awans do pierwszej czwórki rozgrywek.

 

– Celem jest wejście do pierwszej czwórki, dochodzi do nas dwóch chłopaków, którzy wcześniej grali w zespole Spaw-Kon, który zdobył drugie miejsce w sezonie 2012/2013. Uważam, że ostatnie rozgrywki zakończyliśmy z dobrym wynikiem. Jesteśmy młodym zespołem, zgraliśmy się, trenujemy, dlatego ten sezon będzie lepszy w naszym wykonaniu. Skupiamy się na czwórce, a co będzie dalej zobaczymy – zapowiada kapitan żółto-niebieskich Maciej Błoch.

 

Maciej Błoch (rocznik 1973) – kapitan, grał w MKS „Znicz”, trzecie miejsce młodzików, trzecie miejsce z MKS.

 

Marcin Kuryś (1987) – przeszedł wszystkie szczeble w juniorce Stilonu, od młodzika, juniora młodszego, aż do juniora starszego. Z klubem najdalej zaszedł do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, w reprezentacji województwa zdobył wicemistrzostwo Polski na turnieju „Nadziei olimpijskich” w Cetniewie w 2001 roku.

 

Adam Chmielewski (1989) – pochodzi z Kalisza. Grał w zespołach SMS Siatkówki Plażowej Łódź, Jokera Piła i Kozaryna Spedycji.

 

Wojciech Mazur (1986) – reprezentował Elzam Okna Baczyna od 2004 roku. Zeszły sezon spędził w Spawkon.

 

Radosław Dobrowolski (1986) – przyjmujący – od młodzika w Olimpii Sulęcin, w lidze amatorskiej poprzednio Spawkon.

 

Daniel Zieliński (1984) – ZSTiO Chemik, w lidze amatorskiej Chemik, Sowpol, Kozaryn, Stal Gorzów, trzy sezony grał w trzecioligowym Spartakusie Pyrzyce.

Udostępnij