Świetnej zabawy było co niemiara. Kolejny piknik zorganizowany dla społeczności Business Speedway Clubu po raz pierwszy gościł w kompleksie Olandia w Kwilczu.

 

Głównym celem spotkań organizowanych przez Stal Gorzów dla Business Speedway Clubu jest możliwość miłego spędzenia wolnego czasu, świetnej zabawy oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i poznawania nowych ludzi. Wszystko w gronie naszych zawodników oraz zarządu klubu. Tym razem piknik BSC zorganizowany został w Kwilczu, w Krainie Wypoczynku i Konferencji Olandia.

 

– Świetnej zabawy było co niemiara: malowanie twarzy, segway, zjeżdżalnia gigant, suchy basen, bungee run, turniej byk rodeo, pokaz dynamiczny zawodników Stali, a wszystko zorganizowane przy dobrym jedzeniu oraz spokojnej muzyce. Przeprowadzono także wiele konkursów dla fanów czarnego sportu z nagrodami Stali Gorzów oraz sponsora imprezy Olandia Kraina Wypoczynku i Konferencji – powiedział dyrektor handlowy Stali Gorzów i koordynator BSC Michał Kurzawski.

 

Zadowolenia z imprezy nie kryje Olaf Makiewicz, właściciel Olandii: – Stal jest bardzo popularna w powiecie międzychodzkim, dlatego do naszej współpracy musiało dojść prędzej czy później. Pokazujemy, że jako mieszkańcy Wielkopolski nie jesteśmy „przyklejeni” do Lecha Poznań i identyfikujemy się ze Stalą, miastem Gorzowem i żużlem. Podczas sobotniej imprezy była piękna pogoda, dopisała frekwencja i mam nadzieję, że takich spotkań będzie więcej. Chcemy być partnerem Stali i chcemy by Olandia promowała speedway nie tylko na terenie powiatu międzychodzkiego, ale w całej Wielkopolsce. Będziemy pokazywać odwiedzającym nas turystom, że świat to nie tylko piłka nożna – powiedział właściciel Olandii.

 

Jako klub pragniemy serdecznie podziękować głównemu sponsorowi imprezy OLANDIA Kraina Wypoczynku i Konferencji, dzięki któremu spotkanie BSC doszło do skutku.

Udostępnij