Stal Gorzów jako drugi klub żużlowy rozpoczyna współpracę z największym portalem aukcyjnym w Polsce. Gorzowski klub wkroczył w tzw. Strefę marek. 

 

Tym samym żółto-niebiescy znajdą się wśród profili takich marek, jak: Samsung, Big Star, Sony i Asus oraz wśród stref znanych polskich klubów – np. Lecha Poznań czy Legii Warszawa.

 

Fani żółto-niebieskich spośród ponad trzydziestu artykułów z pewnością znajdą coś idealnie nadającego się na prezent pod choinkę, a niebawem pojawią się także kolejne gadżety. Są cztery działy – „Auto”, „Dla dzieci”, „Gadżety” i „Odzież”. Znajdują się tam wszystkie najważniejsze dla każdego kibica fanty… Koszulki, szaliki, smycze czy nawet body.

 

– Allegro jest największym portalem aukcyjnym, w związku z tym jak tylko pojawiła się okazja zaistnieć w Strefie marek nie zastanawialiśmy się zbyt długo. Od dziś kibice gorzowskiej Stali także tam mogą nabyć gadżety klubowe. Cieszymy się, że udało się dokończyć pracę jeszcze przed okresem świątecznym i tak bogata oferta dostępna jest dla kibiców, którzy nie mają możliwości zakupu gadżetów w sklepie klubowym. Zdecydowaliśmy się także na wysyłkę za dodatkową opłatą wylicytowanych przedmiotów do innych krajów, co z pewnością ucieszy także kibiców, którzy obecnie przebywają poza granicami Polski – mówi Marcin Imański z Klubu Sportowego Stal Gorzów.

 

– Strefa marek Allegro jest przestrzenią, która pozwala markom na stworzenie własnego miejsca na Allegro. Umożliwia odtworzenie charakteru własnej marki, jednocześnie dając szanse na dotarcie do szerokiego grona użytkowników Allegro. Obecność w Strefie marek daje pełną kontrolę nad treścią dotyczącą marki zapewniając tym samym oryginalność produktów. Stworzenie Strefy Kibica – kategorii w Strefie marek zrzeszającej kluby sportowe – miało na celu udostępnienie ponad 14 milionom użytkowników Allegro gadżetów i wyjątkowych pamiątek ich ulubionych klubów. Poza standardową ofertą dostępną w sklepach kibica każdego klubu, chcemy także udostępnić dla kibiców aukcję niepowtarzalnych pamiątek związanych z historią i działalnością klubów. Bardzo cieszymy się, że kolejny klub dołącza do Strefy Kibica. Mamy nadzieję, że kibice Stali Gorzów będą chętnie korzystali z nowej możliwości zakupów pamiątek swojego ukochanego klubu – powiedział portalowi www.stalgorzow.pl Paweł Kosicki z Allegro.

 

Strefa marek Stali Gorzów dostępna jest pod adresem: stalgorzow.strefamarek.allegro.pl

Udostępnij