Od pewnego czasu Business Speedway Club może pochwalić się nową witryna internetową. Świeża odsłona strony jest przede wszystkim elegancka i funkcjonalna.

 

Strona Business Speedway Club dedykowana jest sponsorom Stali Gorzów oraz firmom wspierającym nasz klub. Po kliknięciu adresu www.bsc.stalgorzow.pl pojawia się layout z dziewięcioma głównymi kategoriami.

 

W aktualnościach widnieją informacje, które w pierwszej kolejności powinny zainteresować sponsorów, ponieważ są to newsy stricte związane z życiem Business Speedway Club’u. Ponadto jest to platforma, na której członkowie BSC mogą się pokazać i pochwalić swoimi sukcesami, inwestycjami, osiągnięciami etc.

 

Znajduje się tam także zakładka związana z Grupami Zakupowymi na energie elektryczną, prąd, oraz gaz, za pośrednictwem której sponsor może automatycznie zgłosić swoje zainteresowanie przystąpieniem do takiej grupy.

 

– Jednak głównym celem, jaki przyświecał budowaniu tej strony, było stworzenie płaszczyzny, na której członkowie BSC będą mogli robić interesy, dzielić się doświadczeniem, składać dedykowane oferty, oraz tworzyć społeczność przedsiębiorców wzajemnie się wspierających – mówi Krzysztof Podolski, koordynator BSC.

Udostępnij