Gorzowska Stal przetestuje swoje umiejętności przed sezonem w serii meczów sparingowych. Znamy już terminy i przeciwników. Żółto-niebiescy odjadą sześć sparingów z drużynami ekstraligowymi.

 

Jeszcze w marcu Stal zmierzy się z Włókniarzem i Falubazem. 21 marca nasza drużyna pojedzie do Częstochowy, a dwa dni później „Lwy” zawitają do Gorzowa. 28 marca kolejny wyjazd Stalowców – tym razem na południe województwa lubuskiego. Falubaz przyjedzie do Gorzowa 29 marca. 5 kwietnia zmierzymy się z Unibaxem Toruń na MotoArenie, a dzień później na Stadionie im. Edwarda Jancarza.

 

– Nasi sparingowi przeciwnicy to drużyny z tak zwanej górnej półki, bo na tle lepszych rywali można dobrze się sprawdzić – przyznaje trener Stali Piotr Paluch. – A druga sprawa, że nie wszystkie mecze będą odjechane w optymalnych składach. Uczestnicy Grand Prix jadą wcześniej do Auckland na pierwszą rundę cyklu. Liderzy być może pojawią się w początkowych sparingach. Później szansę zaprezentowania się będą mieli kolejni zawodnicy, np. Rasmus Jensen – dodał szkoleniowiec żółto-niebieskich.  

 

Sparingi gorzowskiej Stali:

21 marca 2014r: Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów

23 marca 2014r: Stal Gozów – Włókniarz Częstochowa

 

28 marca 2014r: Spar Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów

29 marca 2014r: Stal Gorzów – Spar Falubaz Zielona Góra

 

5 kwietnia 2014r: Unibax Toruń – Stal Gorzów

6 kwietnia 2014r: Stal Gorzów – Unibax Toruń

Udostępnij