Klub Sportowy Stal Gorzów cały czas zachęca swoich kibiców do zakupu karnetów na zawody przy ulicy Śląskiej.

 

Kupno karnetu wiąże się z wieloma korzyściami, przede wszystkim tymi finansowymi. Dzięki decyzji o nabyciu karnetu, możemy zaoszczędzić od kilkunastu do ponad stu złotych!

 

Dla przykładu kupując bilety normalne na trybunę niską na pierwszym łuku, kibic zapłaci w skali rundy zasadniczej łącznie 235 złotych. Karnet kosztuje 220 złotych dla nowych karnetowiczów (dla osób przedłużających była to cena 200zł!). Posiadacze karnetów mogą jednak taniej zakupić bilet na Grand Prix w Gorzowie, co jest kolejną korzyścią. Biorąc pod uwagę oszczędność na karnecie, w kieszeni kibica, który nabywa bilet na GP pozostać mogą kolejne pieniądze, nawet do 75 złotych!

 

Ponadto karnety dają możliwość darmowego wejścia na sparingi, zawody młodzieżowe oraz finał MIMP. Nie musimy martwić się o miejsce na stadionie, dzięki czemu możemy przyjść na mecz na kilka minut przed zawodami. Karnetowcy również posiadają prawo pierwokupu biletów w promocyjnych cenach na rundę Play-Off. Klub przewidział też akcję „Nagrody za karnety” – każdy posiadacz karnetu będzie miał możliwość wygrać atrakcyjne fanty.   

 

Szczegóły tutaj: link.

Udostępnij