W ten weekend w Galerii Askana szykuje się duże wydarzenie dla wszystkich osób, które przygotowują się do zakupu nowego samochodu, a także dla fanów sportów motorowych oraz najmłodszych pasjonatów motoryzacji.

 

– Wyprzedaże kolekcji zimowych w Galerii Askana połączyliśmy z wyprzedażą rocznika 2013 jaką oferują dealerzy nowych samochodów. W obu przypadkach można liczyć na maksymalne zniżki. Nie zapomnieliśmy też o atrakcjach dla dzieci, które będą mogły ścigać się na 3 symulatorach oraz o wszystkich fanach motoryzacji – mówi Bartłomiej Bujnowski, przedstawiciel Askany.

 

Podczas „wyprzedaży rocznika” w centrum handlowym Askana pojawią się zawodnicy Automobilklubu Gorzowskiego, ale nie zabraknie również akcentu żużlowego. Stal Gorzów zaprezentuje motocykle żużlowe.

 

Ponadto w Galerii Askana będziemy mogli podziwiać wyjątkowy pojazd Marotti, wykorzystany m in. przy promocji filmu „TRON”, kartingi czy wyścigowego Fiata 126p.

 

Całość atrakcji dopełnią pokazy ratowników (sobota i niedziela od 12.00 do 18.00) oraz policji (sobota od 12.00 do 18.00), które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem oraz zwiększają bezpieczeństwo na naszych drogach.

Udostępnij