W plebiscycie Gazety Wyborczej na wydarzenie i człowieka 25-lecia w naszym mieście nie zabrakło gorzowskiego klubu, a także jego obecnego Honorowego Prezesa Władysława Komarnickiego. Co ważne, głosujący docenili osiągnięcia prezesa i drużyny.

 

W plebiscycie Gazety Wyborczej na „wydarzenie 25-lecia” w Gorzowie, czytelnicy za najważniejsze uznali wizytę Jana Pawła II w 1997 roku. Drugie miejsce w klasyfikacji przyznano trzem tytułom wicemistrza Polski, jakie wywalczyła gorzowska Stal.

 

– Jest to olbrzymie wyróżnienie dla klubu, potwierdzające, że żużel w naszym mieście jest bardzo ważny, ale jednocześnie daje to świadomość ciężaru odpowiedzialności, jaki na swoich barkach dźwigają osoby pracujące w klubie. Serdecznie dziękuję kibicom za zauważenie tej istotnej roli, jaką w lokalnym społeczeństwie odgrywa Stal Gorzów – powiedział prezes nadwarciańskiego klubu Ireneusz Maciej Zmora.

 

Człowiekiem 25-lecia według gorzowian został Władysław Komarnicki – Honorowy Prezes Stali Gorzów, przedsiębiorca, pomysłodawca i organizator corocznych Bali Charytatywnych na rzecz Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie. – Byłem bardzo mile zaskoczony. To był plebiscyt rzadko spotykany, nie można było kupić stu gazet i oddać stu głosów. Warto było całe życie pomagać ludziom, bo myślę, że oprócz tego że jestem przedsiębiorcą, miejsce w plebiscycie zapewniłem sobie dzięki wspieraniu innych. Być może głosowali ludzie, którzy u mnie pracowali. Nigdy nie spóźniłem się z wypłatą i nikogo nie oszukałem, a gdy trzeba było potrafiłem wspierać ludzi biznesu. Wydaje mi się, że składnia tego wszystkiego pozwoliła mi wygrać w plebiscycie Gazety Wyborczej. Warto postępować w sposób prawy i naturalny. Wynik plebiscytu był ukoronowaniem tego, co robiłem zawodowo i społeczne – podsumował Władysław Komarnicki.

Udostępnij