Już jutro odbędzie się spotkanie założycielskie drugiego Klubu Kibica gorzowskiej Stali. Po Międzyrzeczu przyszedł czas na Międzychód.

 

Nadwarciański klub z projektem Klubów Kibica ruszył w tym roku. W założeniu chodzi o to, by budować „silne plemię” fanów Stali poza Gorzowem. Zdajemy sobie sprawę, że Stal to klub nie tylko miasta Gorzowa, ale i całego regionu. Dlatego też chcemy aktywizować kibiców z ościennych miejscowości i stwarzać im pewne korzyści za liczne przybywanie na stadion przy Śląskiej.

 

Klub Kibica ma możliwość wykupywania grupowych biletów w jednym sektorze po promocyjnej cenie – im więcej osób w danej grupie, tym większy rabat. Dodatkowo Klub Kibica otrzymuje prawo pierwokupu karnetów i biletów na mecze drużyny rozgrywane na własnym stadionie. Stal może produkować danej grupie gadżety z nazwą Klubu Kibica, a także organizować w danej miejscowości spotkania zawodników i trenera drużyny z okolicznymi fanami i członkami danej grupy.

 

Na początku kwietnia powstał Klub Kibica Międzyrzecz, jutro działalność rozpocznie Klub Kibica Międzychód. Spotkanie założycielskie odbędzie się w piątek 25 kwietnia o godzinie 18 w Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie przy ul. Plac Kościuszki 9. W spotkaniu wezmą udział trener Piotr Paluch i Adrian Cyfer.

Udostępnij