Do grona punktów partnerskich dołączył Bar u Ani, który oferuje dla każdego posiadacza aktywnej karty kibica 5 % rabatu na cały asortyment.

 

– Interesujemy się tym sportem, chcemy współpracować ze Stalą. Uważamy, że warto wspierać tę dyscyplinę – mówią właściciele lokalu. Klienci mogą tu zjeść tanio i zdrowo. Pani Ania przez czytelników Gazety Lubuskiej została uznana najbardziej przedsiębiorczą kobietą w naszym regionie.

 

Anna Kałkus – właścicielka lokalu u Ani otworzyła lokal bez dotacji, bo to miał być biznes bez szans… – Pomagam młodym sie rozwijać i wspieram lokalny sport, czyli Stal Gorzów. W lokalu U Ani wkładam w przygotowanie z najwyższej jakości dań serce. Pomysł na biznes sie zrodził z pasji i miłości do gotowania. U nas dostaniesz domowe potrawy, takie jak u mamy, bo serwujemy własnej produkcji pierogi, naleśniki, obiady domowe a nawet pyszny deser i to sześć dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty. Przykładowy to dwudaniowy zestaw: pieczeń z karkówki, surówka z białej kapusty i kluski śląskie. W lokalu swoje miejsce znajdą też kibice, bo obejrzysz transmisje z meczów ekstraligi żużlowej oraz grand prix – mówi pani Ania.

 

Na klientów posiadających kartę kibica czeka szereg promocji i niespodzianek. Możliwość płatności kartą na miejscu i u kierowcy. Dowóz już od 20 zł gratis.

 

Lokal mieści się przy ulicy Fredry 9E.

Udostępnij