W powodu złej aury odwołane zostało spotkanie Stali Gorzów z Unibaxem Toruń, które miało zostać rozegrane dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza. Niebawem poznamy nowy termin tego pojedynku, choć prawdopodobnie będzie to 13 lipca (termin rezerwowy). Bilety zakupione wcześniej zachowują swoją ważność podczas drugiego podejścia, jednak kibice, którzy chcieliby zwrócić wejściówki zgodnie z regulaminem będą mieć taką możliwość od najbliższego wtorku.

 

4. W razie, gdy impreza żużlowa zostanie odwołana posiadaczowi biletu przysługuje prawo zwrotu ceny biletu w wydzielonych kasach Klubu mieszczących się przy ulicy Śląskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Zwrot ceny następuje od drugiego dnia roboczego po dacie odwołanej imprezy w godzinach od 10.00 do 17.00 za zwrotem biletu wstępu. Okres trwania zwrotu ceny za bilety każdorazowo będzie podawany przez Klub w komunikacie zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej Klubu z tym, że okres zwrotu nie może być krótszy niż 3 dni. Zwroty tylko i wyłącznie wraz z paragonem fiskalnym.

 

Tym samym zwroty biletów w dniach 01-03.07.2014 w kasach stadionowych od godz. 10:00 do godz. 17:00. Wychodząc na przeciwko oczekiwaniom kibicom Klub dodatkowo postanowił, iż istnieje możliwość zwrotu wejściówek w w/w terminie w sklepie klubowym.

 

Bilety zakupione drogą internetową można zwracać jedynie w kasach stadionowych bądź też wysyłając je wraz z numerem konta na adres Klubu (liczy się data stempla pocztowego).
 

Udostępnij