Wielkimi krokami zbliżają się zawody o Drużynowy Puchar Świata, których finał rozegrany zostanie w Bydgoszczy. Kibice gorzowskiej Stali, którzy mają w planach wybrać się do miasta położonego nad Brdą, podczas najbliższego meczu Stali Gorzów z Unibaxem Toruń będą mieli możliwość nabyć bilety na finałowe zawody w Bydgoszczy. Dodatkowo organizatorzy przygotowali szczególną promocję dla fanów „żółto-niebieskich”.

 

Promocja która będzie zadedykowana tylko dla kibiców przybyłych na stadion, a dotyczy zakupu biletów na sektor B (cena 150 PLN) na finał DPŚ w Bydgoszczy 02.08.2014 o godzinie 19 00. Każdy kibic, który zdecyduje się zakupić bilet na SWC w dniu meczu z Toruniem otrzyma gratisowy normalny bilet na Trybunę Niską na kolejny mecz w Gorzowie z Unią Tarnów (do odbioru w klubie przed zawodami). 

Dodatkowo dla pierwszych 50 kibiców którzy zakupią bilet osoby w stoisku firmowym Polonii Bydgoszcz wręcza darmowy bilet na zawody barażowe SWC 31.07.2014 w Bydgoszczy. Wśród wszystkich kibiców którzy do 7 biegu niedzielnych zawodów dokonają zakupu zostaną rozlosowane dwa vouchery jako specjalna nagroda tylko dla kibiców Stali Gorzow uprawniające do wejścia do parku maszyn podczas finału SWC 2014 w Bydgoszczy. Wstęp do parku maszyn nie upoważnia do wejścia na trybuny podczas zawodów jest tylko atrakcją dająca szanse spotkania żużlowców w parkingu.

Stoisko będzie funkcjonować na terenie obiektu im. Edwarda Jancarza od 1,5 godziny przed zawodami aż do przerwy przed 7 biegiem. 

Udostępnij