Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland
to wydarzenie na światowym poziomie, które przyciąga na stadion im. Edwarda Jancarza tysiące kibiców głodnych sportowych wrażeń. W dniach 29.08 – 30.08 do Gorzowa przybędą najlepsi zawodnicy na świecie, by walczyć o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Szereg imprez towarzyszących umili pobyt w mieście, w którym stanął pierwszy pomnik upamiętniający postać jednego z najlepszych polskich żużlowców. Specjalnie dla wszystkich kibiców, którzy przybędą do Gorzowa,  przygotowaliśmy Informator Kibica, przybliżający wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland.

 

1. MAPA STADIONU

 

 

2. WYMIANA ZAPROSZEŃ

 

Wszyscy zaproszeni Goście mogą wymieniać Zaproszenia na bilety w specjalnie oznakowanym namiocie BSC/VIP , który znajdować się będzie na parkingu VIP/BSC  (zobacz mapę stadionu powyżej)

Zaproszenia wygrane w konkursach będą do odbioru w kasie nr 8 (Informacja).

 

UWAGA: Na trzy godziny przed zawodami zamykany jest ruch kołowy na Zawarciu. Zaproszenie, których wymiana następuje w namiocie BSC/ VIP umożliwia swobodny dojazd przez blokady oraz zajęcie miejsca na Parkingu VIP/ BSC ( od godziny 10). Wszystkie karty parkingowe na parkingi P1, P2 i P3, które nabyć można w Galerii Nowa Park. W/w parkingi będą czynne od godz.17.

3. PROGRAM ZAWODÓW

Program Zawodów w cenie 15 zł będzie dostępny w sprzedaży od czwartku 28-ego sierpnia.

–        w sklepiku klubowym w Galerii Nowa Park przy ulicy Przemysłowej 2 w godzinach 09.00 – 21.00;

–        w wyznaczonych kasach biletowych przy ul. Śląskiej w piątek w godzinach 15.00 – 18.00 oraz w sobotę w godzinach 12.00 – 20.00.

 

 

 

4. DOJAZD NA STADION

 

S – stadion / stadium;

Parking VIP/BSC – parking wspólny BSC i VIP/ BSC and VIP parking;

P3 – parking dla kibiców/ supporters parking

P2 – parking dla kibiców / supporters parking

P1 –parking dla kibiców / supporters parking

Parking główny – parking dla media i technicznych

 

Z dworca PKP i Dworca PKS wygląda on tak samo, gdyż oba dworce mieszczą się tuż obok siebie:

 

  1. Kieruj się Dworcową na północ w stronę Generała Władysława Sikorskiego (76m)
  2. Skręć w 1 w prawo w kierunku Generała Władysława Sikorskiego (650m)
  3. Skręć w prawo w Bolesława Chrobrego (350m)
  4. Na rondo świętego Jerzego zjazd nr 1 w Fabryczną (600m)
  5. Skręć w lewo w kierunku Towarowej (27m)
  6. Skręć w prawo w Towarową (260m)
  7. Skręć w 2 w prawo w kierunku Śląskiej (270m)
  8. Skręć w 1 w lewo w kierunku Kwiatowej (350m)

 

5. WEJŚCIE NA TRENING

Oficjalny trening przed Gorzow FIM Speedway Grand Prix Of Poland odbędzie się w piątek 29 sierpnia o godz. 17.00. Wejście na trening tylko za okazaniem programu zawodów. Wejście na stadion odbywać się będzie tylko od ul. Jasnej bramą Nr 2 w sektory 24,25,26.

6. AUTOGRAPH SESSION

Organizatorzy w sobotę 30 sierpnia zapraszają na autograf session, która odbędzie się na koronie stadionie przy bramie do wejścia do budynku klubowego. Start o godzinie 17:15.

7. WEJŚCIE NA ZAWODY

 

W sobotę 30 sierpnia stadion dla kibiców zostanie otwarty o godz. 17.00.

–        osoby posiadające bilety na Trybunę Główną, Lożę Honorową lub Karty wstępu BSC mogą wjechać na stadion tylko przez bramę Nr 34 usytuowaną przy Parkingu VIP/BSC po uprzedniej wymianie Zaproszenia na bilet;

–        osoby posiadające bilety na trybunę wysoką i niską mogą wejść na stadion przez bramy o numerach 6, 7, 8 od ulicy Śląskiej;

–        dla osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży otwarta zostanie bramka Nr 15;

 

UWAGA:

 

Organizatorzy apelują do wszystkich kibiców, aby nie czekali z wejściem na stadion do ostatniej chwili. Kołowrotki, przez które każdy z kibiców musi przejść mają odpowiednią przepustowość i nie są w stanie przyjąć ponad 15 tysięcy kibiców w kilkanaście minut. Organizatorzy jednocześnie przypominają, że Grand Prix Polski musi rozpocząć się o godzinie 19.00 i nie jest możliwe ich opóźnienie.

 

Organizatorzy przypominają i ostrzegają przed zakupem biletów z rynku wtórnego – od sprzedawców ulicznych (tzw. „koników”). Aby wejść na stadion należy przyłożyć bilet kodem kreskowym do skanera, który otwiera kołowrót. Jest wielce prawdopodobne, że kod kreskowy na zakupionym bilecie od „konika”, został już wcześniej przez niego (lub innego nabywcę tego biletu) wykorzystany. W związku z tym Twój kreskowy może nie otworzyć Ci kołowrotu. W takim wypadku należy podejść do kasy „INFORMACJA” i sprawdzić status biletu. Wszystkie wejścia na stadion są monitorowane.

Po wejściu na stadion obowiązuje kategoryczny zakaz wchodzenia na pas bezpieczeństwa oraz do parku maszyn. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.sgp.stalgorzow.pl .

 

8. PARKINGI

 

 

S – stadion / stadium;

P1, P2, P3 – parking dla kibiców/ supporters parking

Parking Główny (techniczy, media) – supporters/ media parking

Parking VIP/BSC – VIP & BSC members

Parking GRH – supporters parking

 

Organizatorzy Grand Prix Polski przygotowali następujące miejsca parkingowe:

–        dla posiadaczy ZAPROSZEŃ oraz kart parkingowych Parking VIP/ BSC;

–        Parking P1 (usytuowany przy ul. Kwiatowej) dla posiadaczy kart parkingowych P1;

–        Parking P2 (UWAGA: wjazd od ul. Sielskiej – zalecany dojazd ul. Bracką) dla posiadaczy kart parkingowych P2 i P3

–        Parking Gorzowskiego Rynku Hurtowego (GRH przy ul. Przemysłowej) dostępny dla wszystkich kibiców.

Wszystkie parkingi znajdujące się w najbliższej okolicy stadionu oznaczone są na mapie.

Uwaga! Karty parkingowe obowiązujące na lidze nie są ważne na zawody Grand Prix (z wyjątkiem kart VIP/BSC). Karty parkingowe dostępne są w sklepie klubowym w Galerii Nowa Park, w dniu treningu i zawodów również w kasach klubowych.

 

9. PLAN IMPREZ TOWARZYSZĄCYCH

 

 

 

 

Udostępnij