W najbliższą niedzielę decydujące spotkanie sezonu 2014 na stadionie im. Edwarda Jancarza. Stal Gorzów na własnym torze zmierzy się z drużyną FOGO Unii Leszno. W pierwszym pojedynku górą byli rywale „żółto-niebieskich”, jednak przewaga dwóch „oczek” zapowiada niezwykłe emocje! Kibice na tę chwilę zakupili już ponad 14 tys. biletów na to spotkanie.

 

Obecnie sprzedaż została zakończona. Do sprzedaży wracać będą jedynie bilety, które nie zostały opłacone podczas sprzedaży internetowej.

 

Pojemność stadionu wynosi 15 024 miejsc, jednak w przypadku tego spotkania strefa buforowa, która stanowi trzy sektory, zajmuje blisko 700 miejsc.

 

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup. 

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Udostępnij