Już w najbliższą sobotę odbędzie się wielki przejazd mistrzowskiej drużyny po mieście. Nadwarciański klub zachęca wszystkich zmotoryzowanych fanów żółto-niebieskich do przyłączenia się do imprezy…

 

Uroczysty przejazd naszych zawodników startuje w sobotę o godzinie 14:00. Angielski autobus z naszymi zawodnikami, trenerem i działaczami ruszy spod stadionu i przejedzie m.in. przez Most Lubuski, ul. Pomorską, ul. Piłsudskiego, Górczyn, ul. Myśliborską i ul. Sikorskiego. Metę przewidziano na placu Starego Rynku. Stal zaprasza kibiców do wzięcia udziału w kawalkadzie, która przejedzie ulicami miasta. Do przejazdu mogą dołączać się wszyscy chętni.

 

Ponadto klub zachęca najmłodszych kibiców do głośnego dopingu na trasie przejazdu. Zorganizowane grupy szkolne, które przywitają Drużynowych Mistrzów Polski, będą mogły wygrać baner z podpisami z złotej drużyny. Gadżetem zostanie nagrodzona najgłośniejsza i najbarwniejsza grupa.

 

WYKAZ ULIC PRZEJAZDU KOLUMNY:

– START STADION ŻUZLOWY

– ŚLĄSKA, WAWRZYNIAKA DO RONDA ŚW. Jerzego

– ŚW. JERZEGO, NOVA PARK DO PRZEMYSŁOWEJ

– RONDO ŚW. JERZEGO

– GROBLA

– KOBYLOGÓRSKA , WIATRACZNA DO KONIAWSKIEJ

– KONIAWSKA, GROBLA, ZIELONA

– MOST LUBUSKI

– POMORSKA, RONDO OFIAR KATYNIA

– PIŁSUDSKIEGO

-WITOSA DO RONDA NIEPODLEGŁOŚCI

– KOMBATANTÓW

– SZARYCH SZEREGÓW

– KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

– PLAC JANA PAWŁA II

– OKULICKIEGO DO GÓRCZYŃSKIEJ

– GÓRCZYŃSKA

– K. WYSZYŃSKIEGO

– OWOCOWA, WIEJSKA DO KAZIMIERZA WLK.

– KAZIMIERZA WLK.

– ROOSEVELTA, SŁOWIAŃSKA DO RONDA SZCZECIŃSKIEGO

– MYŚLIBORSKA

– KONSTYTUCJI 3-MAJA

– SIKORSKIEGO

– STARY RYNEK – META

 

Udostępnij