W gronie 25 nominowanych w 80. Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2014 jest jeden żużlowiec – Krzysztof Kasprzak, kapitan Stali Gorzów. Wciąż można oddawać głosy na lidera żółto-niebieskich.

 

– Zachęcam wszystkich. Mam świadomość, że to rok olimpijski i bardzo trudno będzie znaleźć się w dziesiątce. Gdyby mi się udało, byłby to sukces całego polskiego żużla mówi Krzysztof Kasprzak.

 

– Liczymy na obecność wśród najlepszych. Oddanie głosu na Krzysztofa Kasprzaka będzie oddaniem głosu na żużel. On reprezentuje w tym plebiscycie całą naszą dyscyplinę – dodaje Rafał Lewicki, menedżer zawodnika.

 

– Obecność Krzysztofa Kasprzaka w dziesiątce jest realna i w związku z tym kibice powinni na niego zagłosować, żeby jak najbardziej mu pomóc. W pamięci kibiców spoza środowiska żużlowego funkcjonują zapewne Tomasz Gollob i Jarosław Hampel, którzy są identyfikowani z naszą dyscypliną od lat, lecz Kasprzak staje się coraz bardziej rozpoznawany. Na pewno siła polskiego żużla rośnie, kolejny zawodnik wszedł do światowej elity, zdobył medal mistrzostw świata i powinniśmy wszyscy na niego zagłosować, aby dać wyraz naszej solidarności ze sportem żużlowym – przekonuje Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

 

W Plebiscycie Przeglądu Sportowego głosować można każdego dnia. Wystarczy wejść na stronę internetową http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/glosowanie, zaznaczyć zawodnika, którego się wybiera i potwierdzić swój głos mailowo lub za pośrednictwem facebooka. Uwaga! Głosować można każdego dnia (aż do 8 stycznia włącznie), a oddawanie głosów jest całkowicie bezpłatne.

Udostępnij