To ostatnie godziny głosowania Przeglądu Sportowego na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2014. Zachęcamy do mobilizacji i oddawania głosów na kapitana gorzowskiej Stali.

 

W gronie 25 nominowanych w 80. Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2014 jest jeden żużlowiec – Krzysztof Kasprzak, kapitan Stali Gorzów. Wciąż można oddawać głosy na lidera żółto-niebieskich. Głosować można jeszcze dziś i jutro.

 

Jak oddawać głosy? Wystarczy wejść na stronę internetową http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/glosowanie, zaznaczyć sportowca, którego się wybiera i potwierdzić swój głos mailowo lub za pośrednictwem facebooka. Oddawanie głosów jest całkowicie bezpłatne.

 

– Zachęcam wszystkich. Mam świadomość, że to rok olimpijski i bardzo trudno będzie znaleźć się w dziesiątce. Gdyby mi się udało, byłby to sukces całego polskiego żużla – powiedział lider żółto-niebieskich.

 

Apelujemy do miłośników Stali o wsparcie naszego kapitana. Ubiegły sezon był w jego wykonaniu kapitalny i warto również w taki sposób nagrodzić ciężką pracę „Kaspera”.  

Udostępnij