W ubiegły weekend gorzowską Stal można było dostrzec w ogólnopolskich mediach, między innymi kanałach Telewizji Polskiej czy stacji komercyjnych.

 

W miniony weekend kapitan Stali Krzysztof Kasprzak zajął 8. miejsce w plebiscycie Przeglądu Sportowego na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2014 roku. Z jego ust padło podziękowanie dla nadwarciańskiego klubu, jego działaczy i kibiców: – Jest to mój debiut, więc stres jest większy niż podczas finału Grand Prix w Toruniu. Dziękuje bardzo moim rodzicom, którzy wychowali mnie na super człowieka, a tata na znakomitego zawodnika, bo jeździł 20 lat. Dziękuje wszystkim moim kibicom za oddane na mnie głosy, całemu teamowi, wszystkim sponsorom, rehabilitantom, fizjoterapeutom, doktorom. Dziękuje panu Władysławowi Komarnickiemu, który ściągnął mnie do Gorzowa, a także prezesowi Ireneuszowi Maciejowi Zmorze i pozdrawiam całą Stal Gorzów – powiedział Krzysztof Kasprzak przy odbieraniu statuetki. 

 

Nazwę naszego klubu wymienił również Krzysztof Cegielski, wywołując Kasprzaka do odbioru nagrody.

 

W niedzielę w Polsce odbył się 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który aktywnie włączyli się przedstawiciele żółto-niebieskich. Stalowcy pojawili się na antenie TVP 2, a także w Telexperessie i Teleexpresie Extra.

 

Na koniec w poniedziałek w DDTVN ogłoszono, że Stal przyłącza się do akcji Zbieramy Banery.

 

Dla budowy marki Stali Gorzów takie weekendy są idealne, by podnosić jej wartość i promować obecnie najlepszy klub żużlowy w Polsce.

Udostępnij