Sesja zdjęciowa kandydatek na podprowadzające odbędzie się już w najbliższą sobotę. Dziewczyny będą zmagać się o angaż w nadwarciańskim klubie.

 

Pod koniec ubiegłego roku Stal Gorzów ogłosiła konkurs na nowe podprowadzające i hostessy klubu. Spośród wielu zgłoszeń wyłoniliśmy kilkanaście kandydatek, które przeszły do kolejnego etapu.

 

Odbędzie się on w gorzowskim salonie Toyoty. Dziewczyny zaprezentują się przed obiektywem naszego fotografa. Będą ubrane w koszulki, czapki, szaliki klubowe, a towarzyszyć im będą samochody znajdujące się w salonie, w tym jedno auto wyjątkowe…

 

– Mamy w swojej gamie sportowy model Toyoty GT 86 i pomyśleliśmy, że warto połączyć emocje związane z wyborem podprowadzających z samochodem, który również przyprawia o szybsze bicie serca. U nas znajduje się wersja limitowana w kolorze żółtym, a więc w barwach Stali. Dodam, że w Polsce znajduje się tylko 10 takich aut. Cieszymy się bardzo, że jesteśmy jedyną firmą, która jest współorganizatorem castingu, mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę ze Stalą – powiedziała nam Katarzyna Stolarz, dyrektor stacji Toyoty w Gorzowie.

Udostępnij