Znamy już pięć dziewczyn, które w sezonie 2015 będą pracować jako nowe podprowadzające Stali Gorzów. Wczoraj zakończyło się głosowanie kibiców na Facebooku.

 

W internetowym głosowaniu fanów Stali zwyciężyła Karolina Machała z ilością 1333 głosów. – Nie spodziewałam się zwycięstwa – przyznała nam Karolina. – Gdy „lajki” zaczęły lecieć do góry byłam w szoku. Wynik głosowania jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Jestem zwarta i gotowa do pracy, teraz czekam na próby taneczne. Praca w Stali będzie dla mnie przygodą, ale też cennym doświadczeniem – podsumowała zwyciężczyni.

 

Drugie miejsce zajęła Patrycja Lisowska (1233 głosów), a trzecie Magda Cieśla (1025 głosów). Kolejne miejsca zajęły Paula Gawrońska (844 głosy) i Aleksandra Domaradzka (753 głosy).

 

Związanie się ze Stalą Gorzów to nie tylko praca jako podprowadzająca, ale również jako hostessa. – W roli hostess brałyśmy np. udział przy pokazie nowego samochodu w jednym z partnerskich salonów, promowałyśmy też Stal podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w Bydgoszczy. To bardzo fajna praca i cieszę się, że do naszej ekipy dołączą nowe dziewczyny. Teraz, gdy będzie nas więcej, będziemy miały większe pole manewru np. jeśli chodzi o rozkład tańca – mówi Klaudia Sozańska.

 

Dodajmy, że nowe podprowadzające już wkrótce rozpoczną treningi pod okiem Agaty Zienkiewicz.  

Udostępnij