Tym razem kibice będą mogli pomóc zakupić kamizelki odblaskowe dla przedszkolaków. Od piątku ruszyła akcja Bezpiecznie ze Stalą” w nowej formule.

– Jest to wznowienie akcji „Bezpiecznie ze Stalą”. W przeszłości wykonaliśmy kamizelki odblaskowe wraz z NoVa Park, które sfinansowało produkcję. Trafiły one do przedszkolaków, by zwiększyć ich bezpieczeństwo na drodze. Tym razem chcemy ufundować takie kamizelki wraz z kibicami – przedstawił pomysł Ireneusz Maciej Zmora.

Projekt ten cieszył się popularnością za pierwszym razem, stąd ponowienie akcji. Warto dodać, że każdy Kibic będzie mógł czuć się współtwórcą akcji, gdyż na każdej kamizelce będzie logo „Gorzowscy Kibice”. Takie akcje wpisują się w nasze hasła i to, co chcemy tworzyć z naszymi fanami. Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji, zwłaszcza, że nagrody są naprawdę ciekawe, a ich ilość ograniczona – dodał Jacek Gumowski, marketing menedżer klubu.

Od piątku ruszyła podstrona Stali na portalu fans4club.com, przez którą kibice będą mogli dokonywać wpłat. – Akcja polega na tym, że każdy kibic może się poczuć jej częścią i ufundować taką kamizelkę. Osoba, która dokona wpłaty, otrzyma certyfikat. Minimalna wpłata wynosi 8 zł. Progu maksymalnego nie ma. Każdy otrzyma coś w zamian. Od 40 zł zaczynają się nagrody – wyjaśnił prezes Stali Gorzów.

Kibice wspomagając akcję będą mogli cieszyć się z takich atrakcji jak: przejażdżka w charakterze pasażera na motocyklu żużlowym (w roli kierowcy Bartosz Zmarzlik), dzień treningowy z trenerem Piotrem Paluchem, możliwość obejrzenia meczu z sektora 10 (razem z zawodnikami) z późniejszym wejściem do parku maszyn, obejrzenie meczu z wieżyczki sędziowskiej, kolacja z wybranym zawodnikiem, trening na siłowni z prezesem, przejazd polewaczką w trakcie meczu, czy przejazd pick-upem, ciągnącym lawetę z zawodnikami do prezentacji. Nagroda zależy od wysokości wpłaty.

Stal Gorzów chce w ten sposób zakupić dwa tysiące odblaskowych kamizelek. – Wartość projektu wyceniona jest na 17 tysięcy złotych – zakończył Ireneusz Maciej Zmora.

Udostępnij