Już w poprzednim roku zawodnicy oraz cały skład naszego teamu zaznaczył ogromna chęć i przychylność Hotelowi Artus. Warunki do spędzenia wolnego czasu są tu idealne, co wpłynęło na udaną integrację naszej drużyny.

 

Niezwykle istotne we współpracy Stali Gorzów i Hotelu Artus w Karpaczu jest to, iż spotkały się niewątpliwie dwa utytułowane podmioty. – Hotel Artus z Karpacza ma w swoim dorobku bardzo wiele wartościowych wyróżnień, min.: dzięki opiniom gości na portalu Holidaycheck Hotel należy do 99 ulubionych hoteli na całym świecie! Hotel Artus został również wyróżniony nagrodą Hotele Award 2015 w kategorii Wellness i Wędrówka” – mówi Michał Kurzawski, dyrektor handlowy i koordynator BSC.

Henryk Jaskólski, właściciel Artusa jest przekonany, że współpraca ze Stalą będzie kontynuowana. Sam zdążył mocno zżyć się z żółto-niebieskimi barwami: – Rozmawialiśmy z trenerem i prezesem na temat pierwszego meczu z Toruniem. Podejrzewam, że drużyna z Torunia wyjedzie z Gorzowa pokonana. Prognozuję, że Stal będzie w pierwszej trójce ligi. Dodam, że z wieloma zawodnikami i zarządem zdążyliśmy się prawie zaprzyjaźnić i myślę, że spotkamy się w Karpaczu nie tylko w przyszłym roku.

 

– Korzystając z okazji, chciałbym w swoim imieniu jako opiekun Hotelu Artus serdecznie podziękować właścicielom: Pani Barbarze oraz Panu Henrykowi Jaskólskim za kolejny rok naszej współpracy. Dzięki nim nasza drużyna już drugi rok z rzędu odbyła obóz integracyjny w Karpaczu. Serdecznie zapraszam do spędzenia wolnego czasu w Hotel Artus, nawet najbardziej wybredni klienci będą zadowoleni z tego wyboru – dodaje Michał Kurzawski.

Udostępnij