W najbliższą niedzielę miała odbyć się pierwsza kolejka PGE Ekstraligi. Niestety aura nie sprzyja żużlowcom, w związku z tym władze Ekstraligi postanowiły przełożyć 1 rundę Drużynowych Mistrzostw Polski. Spotkanie gorzowskiej Stali z KS Toruń odbędzie się 17 maja 2015r.

 

Kibiców, którzy nabyli bilety na ten pojedynek informujemy, iż od najbliższej środy istnieje możliwość zwrotu wejściówek. Zwroty zgodnie z regulaminem możliwe przez 3 dni robocze tj. 08.04.2015-10.04.2015r. – w godzinach od 10:00 do 17:00 w kasach stadionowych.

 

Zwroty jedynie z paragonem fiskalnym.

 

Zapis w regulaminie: W razie, gdy impreza żużlowa zostanie odwołana posiadaczowi biletu przysługuje prawo zwrotu ceny biletu w wydzielonych kasach Klubu mieszczących się przy ulicy Śląskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Zwrot ceny następuje od drugiego dnia roboczego po dacie odwołanej imprezy w godzinach od 10.00 do 17.00 za zwrotem biletu wstępu. Okres trwania zwrotu ceny za bilety każdorazowo będzie podawany przez Klub w komunikacie zamieszczonym naoficjalnej stronie internetowej Klubu z tym, że okres zwrotu nie może być krótszy niż 3 dni. Zwroty tylko i wyłącznie wraz z paragonem fiskalnym.

 

Bilety zakupione przez Internet można także zwracać drogą pocztową. Należy je wysłać na adres Klubu wraz z numerem konta do zwrotu. Liczy się data stempla pocztowego.

 

Jednocześnie przypominamy zakupione bilety zachowują ważność podczas drugiego terminu spotkania tj. 17.05.2015r.

Udostępnij