To będzie bardzo ważne spotkanie dla mistrzów Polski, którzy po dwóch pierwszych meczach zamykają ligową tabelę. Na wsparcie fanów mocno liczy junior Bartosz Zmarzlik.

 

Kolejne ligowe spotkanie Stalowców już 10 maja. Tym razem żółto-niebiescy wystąpią w roli gospodarzy. Niezbędne będzie żywiołowe wsparcie kibiców. Podkreśla to młodzieżowiec Stali i jeden z jej liderów Bartosz Zmarzlik: – Po pierwszych nieudanych meczach chcemy się zrehabilitować na własnym torze. Zrobimy co w naszej mocy, by zdobyć pierwsze ligowe punkty, ale nie uda nam się to bez wsparcia kibiców. Weźcie szaliki, żółte koszulki i dopingujcie nas w niedzielę. Razem pokażemy na co stać żółto-niebieskich! – mówi młodzieżowiec Stali.

 

Kibice w licznej grupie wsparli Stalowców w Grudziądzu, wspierając ich żywiołowym dopingiem. Teraz czas pokazać, jak dopingujemy żużlowców u siebie w domu.

 

– Tylko będąc razem możemy osiągnąć wiele – mówi Jacek Gumowski, marketing manager Stali Gorzów. I dodaje: – Tylko razem stanowimy siłę, która może „góry przenosić”. 10 maja musimy dać z siebie wszystko. Kibice na trybunach, zawodnicy na torze. Zróbmy to razem. Jesteśmy drużyną. Pokażmy to żużlowej Polsce.

 

W niedzielę wspólnie poprowadźmy naszych zawodników do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Oni tego potrzebują. Razem tworzymy siłę. Razem na Leszno!

 

Udostępnij