Stal Gorzów wraz z GBS Bank rusza z nowym projektem skierowanym do najmłodszych. Poinformował o tym na wczorajszej konferencji prasowej prezes klubu Ireneusz Maciej Zmora.

 

Chodzi o tzw. Paszport Młodego Stalowca. To unikatowa, jedyna w swoim rodzaju książeczka. Każdy młody kibic Stali będzie mógł w niej zapisywać mecze w których będzie uczestniczył, a jednocześnie będzie mógł zbierać pieczątki przed każdym spotkaniem Stali Gorzów na Jancarzu oraz autografy zawodników. Warto wziąć udział w tej zabawie, by w późniejszych latach pochwalić się posiadaniem tej oryginalnej pamiątki i przypomnieć sobie pierwsze lata na Jancarzu.

 

– Warto inwestować w młodzież, uczyć kultury kibicowania, przynależności do klubu, utożsamiania się z nim oraz przeżywania z nim różnych chwil – tych dobrych i gorszych, bo kibicem jest się przecież na dobre i na złe – uważa Jakub Opłaciński z GBS Banku.

 

Wydrukowanych jest już 1000 sztuk paszportów, których dystrybucja rozpocznie się w najbliższą niedzielę podczas meczu z Unią Leszno.

 

Udostępnij