MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów jedzie do Wrocławia na trudny mecz z miejscową Spartą. Co przed tym spotkaniem mówił Adrian Cyfer?

 

www.stalgorzow.pl: Adrian, w środę jechałeś w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski, ale nie udało Ci się awansować do finału, który odbędzie się na torze w Gorzowie. Jak oceniasz ten turniej?

Adrian Cyfer: Bardzo szkoda, bo było blisko. W moim drugim starcie się rozsypał silnik, wsiadłem bez przygotowania na drugi i to zero można powiedzieć, że pokrzyżowało mi wejście do finału tutaj, w Gorzowie, bo zabrakło jednego punktu, żeby się bić o awans, a mogłem nawet zdobyć te dwa punkty i wejść bezpośrednio. Mało zabrakło i pozostaje się zadowolić pozycję drugiego rezerwowego – nie wiem czy pojadę, ale może akurat tak się zdarzy, ale to jeszcze dużo czasu do tego, na razie trzeba się skupić na meczu ligowym, który pojedziemy we Wrocławiu, a później n innych zawodach.

 

Jak się przygotowujecie do spotkania z Wrocławiem?

Przygotowujemy się tak jak zawsze, ale tym razem mamy dużą nadzieję na dobry wynik. Będziemy walczyć o zwycięstwo, bo w ostatnim meczu było już nieźle i mam nadzieję, że już z meczu na mecz będzie coraz lepiej, że będziemy coraz szybsi i zobaczymy, jak to będzie, ale mam nadzieję, że będzie w końcu dobrze.

 

A jaki stawiacie sobie cel na mecz ze Spartą?

Ja na pewno będę chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Mam nadzieję, że ten pech, związany ze sprzętem powoli przechodzi, bo praktycznie w każdych ostatnich zawodach coś mi się psuło, znowu w czwartek straciłem silnik. Zobaczymy, jak to będzie, ale jak to zagra i ja sobie w głowie wszystko poukładam, to mam nadzieję, że wszystko będzie okej.

 

Jesteście już po ponad tygodniu współpracy z nowym trenerem – jak Tobie współpracuje się ze Stanisławem Chomskim?

Współpracuje się dobrze i miejmy nadzieję, że później też będzie wszystko grało. Tak samo dobrze współpracowało się wcześniej z trenerem Piotrem Paluchem, więc nie ma się na co skarżyć. Na razie jest wszystko w porządku, a jak będzie – miejmy nadzieję, że dobrze. Trener Chomski udziela wskazówek, które staram się wykorzystać i słuchać się. Tak jak mówię, muszę się skupić na dobrych startach i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Udostępnij