Gorzow FIM

Speedway Grand Prix of Poland

INFORMATOR KIBICA

 

Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland to wydarzenie na światowym poziomie, które przyciąga na stadion im. Edwarda Jancarza tysiące kibiców głodnych sportowych wrażeń. W dniach 28.08 –29.08 do Gorzowa przybędą zawodnicy z całego świata, by walczyć o tytuł Indywidualnego Mistrza. Szereg imprez towarzyszących umili pobyt w mieście, w którym stanął pierwszy pomnik upamiętniający postać jednego z najlepszych polskich żużlowców. Specjalnie dla wszystkich kibiców, którzy przybędą do Gorzowa, przygotowaliśmy Informator Kibica, przybliżający wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland.

 

1. MAPA STADIONU

 

2. WYMIANA ZAPROSZEŃ

 

 

Wszyscy zaproszeni Goście mogą wymieniać Zaproszenia na bilety w specjalnie oznakowanym namiocie BSC/VIP , który znajdować się będzie na parkingu VIP/BSC (zobacz mapę stadionu powyżej)

Zaproszenia wygrane w konkursach będą do odbioru w kasie nr 8 (Informacja).

 

UWAGA: Na trzy godziny przed zawodami zamykany jest ruch kołowy na Zawarciu. Zaproszenie, których wymiana następuje w namiocie BSC/ VIP umożliwia swobodny dojazd przez blokady oraz zajęcie miejsca na Parkingu VIP/ BSC (od godziny 10). Wszystkie karty parkingowe na parkingi P1, P2 i P3, które nabyć można w Galerii Nova Park. W/w parkingi będą czynne od godz.17.

 

3. PROGRAM ZAWODÓW

Program Zawodów w cenie15 zł będzie dostępny w sprzedaży odśrody 26-ego sierpnia.

 

4. DOJAZD NA STADION

 

 

S – stadion / stadium;

Parking VIP/BSC – parking wspólny BSC i VIP/ BSC and VIP parking;

P3 – parking dla kibiców/ supporters parking

P2 – parking dla kibiców / supporters parking

P1 –parking dla kibiców / supporters parking

Parking główny – parking dla media i technicznych

 

Z dworca PKP i Dworca PKS wygląda on tak samo, gdyż oba dworce mieszczą się tuż obok siebie:

 

  1. Kieruj się Dworcową na północ w stronę Generała Władysława Sikorskiego (76m)

  2. Skręć w 1 w prawo w kierunku Generała Władysława Sikorskiego (650m)

  3. Skręć w prawo w Bolesława Chrobrego (350m)

  4. Na rondo świętego Jerzego zjazd nr 1 w Fabryczną (600m)

  5. Skręć w lewo w kierunku Towarowej (27m)

  6. Skręć w prawo w Towarową (260m)

  7. Skręć w 2 w prawo w kierunku Śląskiej (270m)

  8. Skręć w 1 w lewo w kierunku Kwiatowej (350m)

 

5. WEJŚCIE NA TRENING

Oficjalny trening przed Gorzow FIM Speedway Grand Prix Of Poland odbędzie się w piątek 28 sierpnia o godz. 17.00. Wejście na trening tylko za okazaniem programu zawodów. Wejście na stadion odbywać się będzie tylko od ul. Jasnej bramą Nr 12 w sektory 24,25,26.

 

6. AUTOGRAPH SESSION I IMPREZY TOWARZYSZĄCE

Organizatorzy w sobotę 29 sierpnia zapraszają na autograf session, która odbędzie się na koronie stadionie przy bramie do wejścia do budynku klubowego. Start o godzinie 17:15.

Już od godziny 17 (z momentem otwarcia bram stadionu) na parkingu Głównym rozebrzmieje głośna muzyka wypływająca ze sceny Monstera! Organizatorzy zapraszają do udziału w imprezie podczas której będzie można wygrać niesamowite gadżety w różnych konkursach!

 

7. WEJŚCIE NA ZAWODY

 

W sobotę 29 sierpnia stadion dla kibiców zostanie otwarty o godz. 17.00.

 

UWAGA:

 

Organizatorzy apelują do wszystkich kibiców, aby nie czekali z wejściem na stadion do ostatniej chwili. Kołowrotki, przez które każdy z kibiców musi przejść mają odpowiednią przepustowość i nie są w stanie przyjąć ponad 15 tysięcy kibiców w kilkanaście minut. Organizatorzy jednocześnie przypominają, że Grand Prix Polski musi rozpocząć się o godzinie 19.00 i nie jest możliwe ich opóźnienie.

 

Organizatorzy przypominają i ostrzegają przed zakupem biletów z rynku wtórnego – od sprzedawców ulicznych (tzw. „koników”). Aby wejść na stadion należy przyłożyć bilet kodem kreskowym do skanera, który otwiera kołowrót. Jest wielce prawdopodobne, że kod kreskowy na zakupionym bilecie od „konika”, został już wcześniej przez niego (lub innego nabywcę tego biletu) wykorzystany. W związku z tym Twój kreskowy może nie otworzyć Ci kołowrotu. W takim wypadku należy podejść do kasy „INFORMACJA” i sprawdzić status biletu. Wszystkie wejścia na stadion są monitorowane.

Po wejściu na stadion obowiązuje kategoryczny zakaz wchodzenia na pas bezpieczeństwa oraz do parku maszyn. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.sgp.stalgorzow.pl .

 

 

 

8. PARKINGI

 

 

 

S – stadion / stadium;

P1, P2, P3 – parking dla kibiców/ supporters parking

Parking Główny (techniczy, media) – supporters/ media parking

Parking VIP/BSC – VIP & BSC members

Parking GRH – supporters parking

 

Organizatorzy Grand Prix Polski przygotowali następujące miejsca parkingowe:

Wszystkie parkingi znajdujące się w najbliższej okolicy stadionu oznaczone są na mapie.

Uwaga! Karty parkingowe obowiązujące na lidze są ważne na zawody Grand Prix (z wyjątkiem kart VIP/BSC). Karty parkingowe dostępne są w sklepie klubowym w Galerii Nowa Park, w dniu treningu i zawodów również w kasach klubowych.

 

 

Udostępnij