Po przerwie na Wszystkich Świętych Stal zmierzyła się z Energetykiem Gryfino, jednak żółto-niebiescy nie do końca dobrze radzili sobie z obecnie 11 drużyną ligi. Teraz przed Stalą wyjazd do Czerska, gdzie zmierzą się z miejscowym Borowiakiem. 12 drużyna w tabeli II ligi pomorskiej pomoże Stalowcom wrócić na właściwe tory?

 

W drugą ćwiartkę sezonu gorzowianie weszli dość ospale, rozgrywając trudne spotkanie z Energetykiem Gryfino, który odsłonił słabości gry z wysoką obroną i indywidualnym kryciem poszczególnych zawodników. To spowodowało, że osłabiona brakiem kapitana, Mariusza Kłaka, Stal musiała się pomęczyć z rywalem, który według tabeli nie powinien być dużym wyzwaniem. Mecz ostatecznie wygrali, jednak ostrzeżenie, jakie wysłali gryfinianie, zmotywowało zawodników i sztab trenerski do ciężkiej pracy na treningach.

 

W najbliższą niedzielę gorzowianie będą mieli okazję sprawdzić jej wyniki, bowiem czeka ich mecz o podobnej trudności, co z Gryfinem, w Czersku. Żółto-niebiescy ponownie będą musieli radzić sobie bez sportowego wsparcia kapitana drużyny, jednak mecz z Borowiakiem nie powinien być zbyt wielką przeszkodą dla naszych zawodników w walce o wyższą ligę.

 

Spotkanie rozegrane zostanie już w niedzielę o 16:00. Kibiców zapraszamy do śledzenia naszej relacji live na fanpage’u Stal Gorzów – piłka ręczna.

Udostępnij