Wkrótce w oficjalnym sklepie Stali Gorzów w centrum handlowym Nova Park pojawi się bogata oferta nowych gadżetów. Co będzie można nabyć? Sprawdźcie poniższy tekst!

 

Część z nowych gadżetów będzie firmowana nowym hasłem żółto-niebieskich, które będzie nam towarzyszyło przez najbliższy sezon.

W nowej kolekcji będziemy mogli znaleźć kilka rodzajów koszulek – zarówno męskich, damskich, jak i przygotowanych dla najmłodszych fanów. Kolejnym elementem ubioru będą bluzy.

 

Od lat w okresie przedświątecznym do sklepu trafiają również kalendarze – te trójdzielne i książkowe. Nie można również zapomnieć o typowych atrybutach kibica, czyli szalikach. Modele samochodowe i „stadionowe” pojawią się w nowej szacie graficznej. Nie zabraknie również smyczy i breloków, a w najbliższym czasie pojawią się również zegarki (ścienne i na rękę).

Kolejne gadżety, jakie trafią do dystrybucji to: portfele, paski skórzane, zestawy kieliszków, zagłówki samochodowe, rękawice kuchenne i maskotka Staluś. Dla kibiców lubiących spożywać ciepłe napoje na pewno nie zabraknie kubków.

Pierwsze gadżety już trafiają na półki sklepowe. Zastanawiając się nad prezentami świątecznymi dla najbliższych, warto zajrzeć do naszego oficjalnego sklepu klubowego. Przypomnijmy – mieści się on w centrum handlowym Nova Park przy ulicy Przemysłowej 2.

Udostępnij