Dzięki współpracy ze sponsorami, ponad sto paczek trafiło do najmłodszych mieszkańców regionu na Mikołajki.

 

Prezenty trafiły do gorzowskich przedszkolaków i Domów Dziecka w Gorzowie oraz Skwierzynie. Realizacja stalowych Mikołajek nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie naszych sponsorów. To sklep dla dzieci Pati i Maks, firmy: Mariovvs, Saltex i Gess.pl oraz GBS Bank.

 

Nasi sponsorzy przyznają, że udział w takich akcjach to sama przyjemność: – Dowiedzieliśmy się o akcji za pośrednictwem BSC. Chcieliśmy dać coś od siebie, by dzieci mogły przeżyć miły gest przed świętami – powiedział nam Mariusz Bidziński z Mariovvs.

 

– Lubimy się angażować w takie przedsięwzięcia i sprawiać radość najmłodszym mieszkańcom miasta – mówi Tomasz Przybylski z firmy Gess.pl.

 

Z kolei Grzegorz Zych z Saltex dodaje: – Bycie „absolwentem” Przedszkola nr 6 w Gorzowie zobowiązuje. Ofiarowanie radości innym, zwłaszcza dzieciom – motywuje aby dawać, dlatego Saltex, będący z tego samego kraju, co Św. Mikołaj, nie mógł pozostać obojętny i bierny.

 

Po raz kolejny wspólnie ze Stalą potrzebującym pomógł GBS Bank: – To już kolejna inicjatywa, w której razem z klubem KS Stal Gorzów angażujemy się w działania dla najmłodszych. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu klubu, partnerów, w tym GBS Banku, powstające pomysły są realizowane.  Mikołajki to wyjątkowy dzień, szczególnie dla dzieci. Tak też było podczas spotkań w przedszkolach i domach dziecka, które odwiedzili przedstawiciele klubu – podsumował Jakub Opłaciński.

Udostępnij