27 listopada w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort gościli członkowie Business Speedway Club, którym Stal Gorzów chciała podziękować za miniony sezon. O podsumowanie tego spotkania, a także całego roku w wykonaniu BSC zapytaliśmy wiceprezesa klubu oraz koordynatora projektu.

 

Impreza bardzo udana, fajna. Cieszę się, że udało nam się podziękować naszym partnerom i sponsorom za ten rok A.D. 2015. Jak pamiętamy, jeśli chodzi o pierwszy zespół seniorów, nie był to najbardziej udany rok. Oczekiwania były większe co do wyniku sportowego. Myślę jednak, że idea Business Speedway Clubu cały czas się rozszerza i pokazała to zapełniona sala w Mierzęcinie. Prawie 180 osób, więc jesteśmy naprawdę zadowoleni. Nasz sponsor, Pałac Mierzęcin, stanął na wysokości zadania. Wszystko było super przygotowane, przepiękne miejsce. Fajnie, że w takiej scenerii mogliśmy zakończyć ten sezon żużlowy. Byli też nasi zawodnicy: Bartek Zmarzlik, który w tym sezonie zdobył bardzo dużo, bo i indywidualne mistrzostwa świata juniorów, i drużynowe. Przedstawiliśmy też naszego nowego zawodnika – Michaela Jepsena Jensena – powiedział Michał Kugler, wiceprezes zarządu Stali Gorzów.

 

Wśród sponsorów, z którymi rozmawialiśmy, zdania były bardzo pochlebne. Miejsce samo w sobie jest piękne, sala jest nowiutka. W tym miejscu chcieliśmy bardzo podziękować fundatorom, sponsorom naszego klubu, Pałacowi Mierzęcin, panu dyrektorowi Tomaszowi Szulz oraz specjalistce od marketingu pani Justynie Chrebor, którzy w całości sfinansowali tegoroczne podsumowanie sezonu. Frekwencja, jak co roku, dopisała. Goście byli zadowoleni i myślę, że obie strony wyciągnęły jak najbardziej pozytywne wnioski i relacje po tym spotkaniu – wtórował mu Michał Kurzawski, dyrektor handlowy klubu i koordynator BSC.

 

Obaj panowie przyznają, że idea Business Speedway Clubu wspaniale się rozrasta i wszystko idzie w dobrym kierunku. – Jestem zadowolony. Mamy około 200 firm w BSC i to jest naprawdę bardzo duży potencjał. Mam nadzieję, że te firmy nie będą nas opuszczały. Czasem są problemy finansowe i przez jeden sezon ich nie ma, ale potem wracają. To jest stały kolektyw, ale cały czas robimy śniadania biznesowe, spotkania i staramy się to ulepszać. Chcemy być jeszcze lepsi, żeby Business Speedway Club dostarczał wymiernych profitów dla naszych sponsorów – przyznał Kugler.

 

Członkowie BSC spotkają się w tym roku jeszcze jeden, ostatni raz. – Kolejnym naszym spotkaniem będzie 16 grudnia Wigilia w budynku firmy Spartherm przy ulicy Walczaka. Wszystkich członków Business Speedway Clubu na to świąteczno-noworoczne spotkanie serdecznie zapraszam. Będzie symbolicznie. Zobaczymy się na jakąś godzinę, półtorej, aby w czasie tych przedświątecznych porządków życzyć sobie wszystkiego najlepszego, by nasz klub zdobywał jak najlepsze wyniki w nadchodzącym 2016 roku, a także byśmy mogli w zdrowiu spędzić kolejny rok i wspierać się biznesowo – przekazał Michał Kugler. – Połamiemy się opłatkiem, złożymy sobie życzenia i tym spotkaniem zakończymy rok – dodał Michał Kurzawski.

 

A jak można podsumować rok 2015 w wykonaniu BSC? – Był to bardzo dobry rok i wiele osób będzie zdziwionych, że tak mówię. Oprócz braku wyniku seniorskiego, Stal Gorzów zdobyła w tym roku mnóstwo osiągnięć medali i liczymy, że w przyszłym roku przekuje się to na drużynę seniorską. Zabrakło tej wisienki na torcie. Natomiast kalendarz spotkań BSC został w całości zrealizowany i z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, które zaangażowały się w pomoc i widzą chęć pomagania temu klubowi – zakończył koordynator Business Speedway Club.

Udostępnij