Dzięki współpracy z firmą Kolporter, kibice żółto-niebieskich ze Szczecina i okolic będą mieli możliwość kupna biletów na mecze Stali w swoim mieście.

 

Stal Gorzów od kilku lat intensywnie zachęca fanów motoryzacji z województwa zachodniopomorskiego do odwiedzenia stadionu im. Edwarda Jancarza, by mogli przekonać się o tym ile emocji zapewnia żużel. Od lat obecni jesteśmy na Targach MotoShow organizowanych w Szczecinie, z kolei w minionym roku przygotowaliśmy dla mieszkańców Szczecina i Barlinka specjalne promocje na wybrane spotkanie PGE Ekstraligi.

 

Widząc coraz większe zainteresowanie kibiców z województwa zachodniopomorskiego Klub zdecydował, że w 2016 roku fani żółto-niebieskich muszą mieć łatwiejszy dostęp do biletów na mecze Stali Gorzów. Ostatecznie Klub podpisał umowę z firmą Kolporter, na mocy której wejściówki na ligowe mecze gorzowskiej Stali będzie można nabyć w wybranych salonach prasowych Kolportera.

 

Jest to łącznie pięć punktów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dwa znajdują się w dwóch Centrach Handlowych w Szczecinie i po jednym w Stargardzie, Gryfinie i Choszcznie.

 

– Współpracujemy w zakresie sprzedaży biletów z różnymi klubami sportowymi. Stal Gorzów jest pierwszym klubem żużlowym. Staramy się wybierać kluby, które są znanymi markami, mają znaczące osiągnięcia w swoich dyscyplinach, a Stal jest klubem o bezdyskusyjnej renomie i znaczeniu dla polskiego sportu żużlowego. Na początku kibice gorzowskiej Stali będą mogli kupować bilety w pięciu salonikach prasowych, jednak jeśli zainteresowanie będzie duże Kolporter będzie wprowadzał sprzedaż w kolejnych punktach – powiedział Arkadiusz Parlicki z firmy Kolporter.

Salony prasowe Kolportera, w których dostępne będą bilety Stali Gorzów:
– Szczecin – ul. Struga 42
– Szczecin – Al. Wyzwolenia 18
– Stargard – ul. Wojska Polskiego 41/10
– Choszczno – ul. Wolności 19
– Gryfino – ul. Flisacza 63

Udostępnij