W podążaniu za nowymi trendami, przyszedł czas na zmiany. Dokładnie trzy lata temu oficjalna strona internetowa gorzowskiej Stali zyskała nowy wygląd, który możemy podziwiać do dziś. W najbliższy poniedziałek czeka nas kolejna zmiana. 

Dokonaliśmy wszelkich starań, aby nowa wersja www.StalGorzow.pl była w pełni dopasowana do potrzeb kibiców. Kompletnie odmieniona szata graficzna, rozbudowane menu, zakładki i jeszcze więcej galerii zdjęć – to tylko niektóre atuty nowej witryny. 

W podążaniu za nowymi trendami klub chciał dorównać pod względem najlepszym organizacyjnie również pod względem strony internetowej, aby Fani mieli najlepszy produkt w zasięgu ręki gdziekolwiek by nie byli. To znaczyło nie mniej nie więcej, że strona musiała stać się responsywna, czyli musiała dostosować się do urządzeń na których się wyświetla. Od jutra strona Stali Gorzów będzie zawierała te same treści nie ważne czy to smartfon, czy tablet czy też komputer stacjonarny – przekazał Tomasz Przybylski, właściciel firmy Gess.pl przygotowującej nowy serwis żółto-niebieskich.

Bardzo nam zależało na tym, aby treści przekazywane kibicom były dostępne na wielu urządzeniach w przejrzysty sposób i to była podstawa zmian. Wzbogaciliśmy stronę o informacje o nadchodzących wydarzeniach czy choćby szybszy dostęp do oficjalnego sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spodobają się kibicom, którzy zauważą, że nie ważne gdzie są, mogą być na bieżąco z klubem.

Nowa szata graficzna, więcej informacji i aktualności z życia Klubu w atrakcyjnej i bardziej czytelnej formie – to tylko niektóre atuty nowej strony internetowej, którą w dalszym ciągu będziemy starać się ulepszać ciekawymi treściami.

Start nowej witryny gorzowskiej Stali już w poniedziałek.

Udostępnij