www.stalgorzow.pl: Przedsezonowy obóz Stali rozpoczyna się już w poniedziałek. Jak będzie on wyglądał od strony organizacyjnej i na co mogą liczyć kibice, którzy będą przez najbliższe dni śledzić oficjalny portal Stali Gorzów?

Jacek Gumowski, marketing manager Stali Gorzów: – Będą ciekawe zajęcia prowadzone przez doświadczoną kadrę, która zadba przede wszystkim o przygotowanie pod względem budowania tzw. team spiritu, ale pokażemy też zawodników od tej luźniejszej strony, czyli w czasie ich integracji.

Atrakcji dla kibiców i interaktywnej zabawy ma być jednak więcej…

– Oczywiście to nie wszystko. W czasie obozu premierę będą miały stroje drużyny na sezon 2016. Te stroje w urozmaiconej wersji trafią do sprzedaży przed pierwszym ligowym meczem na Jancarzu”. Zastanawiamy się też na opcją ich indywidualnej personalizacji pod kibiców. Dodatkowo, każdego wieczoru będziemy prowadzić sprawdzone w zeszłym roku live chat’y z zawodnikami. Chat będzie w okolicy godz. 19.00, więc warto wtedy zalogować się na Facebooka Stali Gorzów.

Klub przewidział jakieś nowości względem lat ubiegłych?

– W przedostatni dzień szykujemy nowy projekt, którego jeszcze żaden klub żużlowy w Polsce nie zrobił. Będzie to mała niespodzianka dla kibiców, ale także i zawodników.  Projekt będzie towarzyszył nam cały sezon i będzie wiązał się z hasłem „Z barwami Ci do twarzy”.

Udostępnij