AWF, to drużyna, która jest niezwykle mocnym i trudnym przeciwnikiem, stale depczącym po piętach Stal Bowling City Gorzów w rundzie zasadniczej. Jak pokazały dotychczasowe spotkania tej ekipy, należy się spodziewać ciekawego widowiska, bowiem do tej pory ich mecze często kończyły się w piątym secie. Ci siatkarze potrafią zdobywać punkty seriami, jednak działa to też w drugą stronę – czasem też je tracą. Ostatecznie w rundzie zasadniczej, to Stalowcy wykazali się większymi umiejętnościami i uplasowali się wyżej w tabeli GALPS. W fazie play-off wszystko zaczyna się od początku, należy zapomnieć o poprzednich meczach i z czystą głową przystąpić do tego spotkania.

 

Jesteśmy bardzo zmotywowani do walki, gdyż wiemy, że AWF to mocna drużyna. Zależy nam, żeby wygrać ten dwumecz. Spotkaliśmy się z nimi już w rundzie zasadniczej i pokonaliśmy ich 3:0, lecz wtedy nie grał ich doświadczony rozgrywający, który w przeszłości był związany m.in. ze Stilonem Gorzów. Jego powrót niewątpliwie będzie dużym wzmocnieniem, a AWF będzie jeszcze groźniejszym rywalem. Tę przerwę wykorzystaliśmy głównie na regenerację, odpoczynek i leczenie kontuzji, które stale nam dokuczają. Kibice z pewnością mogą oczekiwać zaciętej i wyrównanej walki do samego końca. W rundzie play-off nie ma już żartów, poziom siatkówki w GALPS jest wysoki, przypominający ten z trzeciej ligi, więc to będzie niezwykle ciekawy mecz dla kibiców. Zależałoby nam, żeby było ich jak najwięcej, żeby dopingowali i wspierali nas z trybun. Gra się wtedy dużo lepiej i pewniej – stwierdził przed meczem rozgrywający Stal Bowling City Gorzów, Marcin Kuryś.

 

Wiele zależy od tego, czy Stalowcy zdołają utrzymać dobrą dyspozycję z ostatnich meczy, ale także czy pokonają dręczące ich kontuzje. Siła „żółto-niebieskich” tkwi nie tylko w ich umiejętnościach, lecz również w zgraniu, doskonałej komunikacji w teamie oraz ogromnym duchu walki. Czy starczy to do pokonania AWF-u? Ze wsparciem kibiców jest to o wiele bardziej prawdopodobne! Początek spotkania we wtorek 01.03.2016r. o godzinie 19.50, zapraszamy!

Udostępnij