Podczas spotkania z GKM-em Grudziądz odwiedziły nas wszystkie Kluby Kibica, czyli Szczecin, Kołobrzeg, Dobiegniew, Pyrzany, Sulęcin, Międzychód, Międzyrzecz i Skwierzyna. Dodatkowo liderzy z Międzyrzecza i Międzychodu postanowili zorganizować na ten mecz wyjazdy autokarowe, dzięki czemu przybyło do nas wiele nowych, ciekawych żużla osób.

 

– Ciekawość ta jest wynikiem spotkań, jakie organizowaliśmy w okresie zimowym w Klubach Kibica, a z informacji przekazanych od liderów wiemy, że dla niektórych pierwszy mecz to początek nowych pasji związanych z czarnym sportem – mówi Żaneta Pawlicka, koordynator Klubów Kibica w Stali Gorzów.

 

Pan Sławomir z Międzychodu, lider miejscowego Klubu Kibica, już dzień po meczu dostawał telefony i smsy z pytaniami, czy na kolejny mecz również będzie organizowany wyjazd.

 

– Wyjazd oczywiście będzie, dołącza się do niego kolejny autokar dzieci ze Szkoły Podstawowej w Międzychodzie, z którymi również mieliśmy przyjemność się spotkać, porozmawiać i zapoznać ich z tajnikami żużlowego sportu – dodaje Żaneta Pawlicka.

Łącznie na inaugurację z Klubów Kibica przybyło około trzystu osób.  

 

W przypadku pytań związanych z Klubami Kibica prosimy o kontakt z Żanetą Pawlicką – z.pawlicka@stalgorzow.pl.

 

Kluby Kibica Stali Gorzów:

KK Skwierzyna – lider Katarzyna Fedorska – tel. 693976400

KK Szczecin – lider Sylwester Gwiazda – tel. 512408892

KK Międzychód – lider Sławomir Bober – tel. 606757544

KK Sulęcin – lider Zbigniew Kogut – tel.606517593

KK Międzyrzecz – lider Grzegorz Szyszka – tel. 601166660

KK Dobiegniew lider Wiktor Heliński – tel. 536079743
 
KK Pyrzany lider Agata Fronczak – tel. 781032585
 

Udostępnij