Podczas przedsezonowego zgrupowania w Karpaczu, nasi zawodnicy odbili na swoich twarzach żółto-niebieski barwy. Teraz również fani Stali na tydzień przed meczem mogą okazywać innym swoje przywiązanie do barw i gotowość do zbliżającego się meczu.

 

– Zawsze na tydzień przed spotkaniem w Gorzowie będziemy starali się jeszcze bardziej pokazać, że mecz za pasem, że żółto-niebieskie barwy „zalewają” nasze miasto i okolice, że święto żużla odbędzie się już za chwilę. Będziemy budować atmosferę, by każdy sympatyk wiedział, że zaraz mamy mecz i każdy fan może osobiście włączyć się w akcję – mówi Jacek Gumowski, marketing manager Stali Gorzów.

 

Do zabawy zachęcamy również przedsiębiorców. Pierwszą firmą, która postanowiła wejść w projekt #zbarwamiCidotwarzy jest największa gorzowska korporacja taksówkarska Joker Taxi. Zapewne widzieliście już taksówki Jokera przemierzające miasto z żółto-niebieskimi chorągiewkami. Czekamy na kolejnych partnerów!

 

Tymczasem przed nami kolejny ligowy mecz przy Śląskiej. Drodzy kibice, pokażcie swoje przywiązanie do barw już teraz! Czekamy na Wasze krótkie filmy zachęcające od przyjścia na stadion, które będą publikowane w mediach społecznościowych Stali Gorzów. Wysyłajcie nam też zdjęcia z przygotowanym szalem, koszulką i innymi gadżetami, które czekają na święto żużla. Tu pozostawiamy Wam duże pole do popisu i własnej inicjatywy.

 

Udostępnij