Salon Fryzur Czaja to oficjalny partner gorzowskiej Stali, który dba o przygotowanie naszych podprowadzających do meczów. Co ciekawe, współpracę dwóch podmiotów zaproponowała jedna z naszych dziewczyn – Karolina.

 

– W tym sezonie wszystkie dziewczyny są przez nas czesane przed spotkaniami Stali przy Śląskiej. Dbamy o ich wygląd i odpowiednią prezencję – mówi Edyta Czaja, właścicielka Salonu Fryzur Czaja.

 

Salon mieści się przy ulicy Walczaka 12/4 od dwóch lat. Jego tradycje na gorzowskim rynku sięgają jednak dużo głębiej – Czaja istnieje na lokalnym rynku od 15 lat. Firma wciąż się rozwija i świadczy usługi na najwyższym poziomie. W sierpniu salon przygotował dla swoich klientów specjalne promocje.

– Wygospodarowaliśmy na przykład miejsce specjalnie dla panów – barber shop. Tam zadbamy o wszystko co związane z twarzą, m.in. o golenie i pielęgnację brody. W sierpniu usługi w barber shopie są darmowe, a robimy to pod hasłem „Poznajcie nas”. Chcemy przyciągnąć do nas kibiców gorzowskiej Stali. Możecie umawiać się z nami telefonicznie, przez system on-line lub osobiście w salonie. Serdecznie zapraszamy – dodaje Edyta Czaja.

 

Szczegóły związane z funkcjonowaniem Salonu Fryzur Czaja znajdziecie na stronie www. czaja.versum.com, facebookowym fan page’u salonu oraz podczas poniedziałkowego meczu z Falubazem Zielona Góra.

 

Udostępnij