Tym razem klub odpowiada na zapotrzebowanie wprowadzenia całosezonowych wejściówek na mecze gorzowskich piłkarzy ręcznych. W nadchodzącym sezonie Stal będzie zmagała się z rozgrywkami I-ligi grupy A. Zaplecze Superligi zapewni kibicom mnóstwo wrażeń na trybunach.

 

Już od jutra w sklepie klubowym będzie można zakupić całosezonowe wejściówki na mecze Stali w Gorzowie. Ceny karnetów na piłkę ręczną to 88 zł ulgowy i 132 zł normalny. To wspaniała okazja dla kibiców, bowiem karnety obejmują wszystkie mecze w Gorzowie, tym samym dwa spotkania ligowe posiadacz całosezonowej wejściówki obejrzy gratis!

 

Zachęcamy do zakupu i czynnego wspierania naszych graczy na trybunach hali! I liga będzie dla nich wyzwaniem, dlatego tym bardziej potrzebują wsparcia wspaniałych gorzowskich kibiców, by spełnić plan minimum i utrzymać się w lidze!

 

Ilość wejściówek ograniczona.

 

Wejście na karnety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki. Dzieci do lat 7 – wstęp darmowy.

Udostępnij