Do tej pory w 2016 roku odbyły się cztery spotkania w ramach Śniadań biznesowych BSC. Tego typu spotkania rozpoczynają się od posiłku i kawy, następnie jest część biznesowa i na koniec luźne rozmowy w kuluarach. Na każdym spotkaniu losowane są też nagrody. 

Idea? Na śniadaniach jest ok. 20-30 firm, z którymi można nawiązać nowe kontakty biznesowe. Wszyscy członkowie klubu pomagają i polecają sobie firmy, które są zainteresowane ich produktami lub usługami.

Dlaczego warto być na śniadaniu biznesowym? – Uczestnicy poznają członków BSC oraz zasady budowania nowych kontaktów biznesowych. Takie kontakty można nawiązać już na pierwszym spotkaniu. Ponadto, na każdym spotkaniu gwarantujemy ciekawe prelekcje i prezentacje. Do tej pory prezentowały się takie firmy, jak: Totalizator Sportowy, Pakt Incasso, Małe Mielno, Słowianka, Brandoteka czy GBS – mówi Izabela Stach z działu handlowego gorzowskiej Stali.

KS Stal Gorzów gorąco zachęca do brania udziału w Śniadaniach biznesowych – szczególnie nowe firmy, które chciałyby przystąpić do Business Speedway Clubu.

 

Ostatnie tegoroczne spotkanie odbędzie się 24 listopada, jak zwykle w Hotelu Qubus.

 

Udostępnij