– Patryk to wesoły chłopiec, bardzo ciekawy świata, wygadany, wszędzie go pełno – opowiada mama chłopca, która od lat sama wychowuje chorego synka i dwójkę innych dzieci. Dziecko cierpi na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe i bez specjalistycznego wózka nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Mimo to, dobrze się uczy i rozwija się prawidłowo. Jest też wielkim fanem Stali.

 

Na tę chwilę Patryk jest pod opieką Fundacji „Słoneczko”, która do tej pory zapewniała wózek dla swojego podopiecznego. Niestety, na ten sam wózek czeka już inne dziecko, a obecny użytkownik już z niego wyrósł. Stąd pojawiła się potrzeba zakupu nowego pojazdu. – Wózek jest mu niezbędny do normalnego funkcjonowania. Gorzów nie jest zbyt mocno dostosowanym do niepełnosprawnych osób miastem, dlatego taki wózek mocno ułatwi nam życie i pozwoli Patrykowi dalej się rozwijać – dodaje mama Patryka, pani Iwona.

 

Środki na wózek dla Patryka można przelewać na konto fundacji „Słoneczko”: 34 8944 0003 0000 2088 2000 0030, z dopiskiem „Na rzecz Patryka Reczka. Pokażmy po raz kolejny, że kibice Stali mają wielkie serca i pomogą chłopcu w dalszym rozwoju!

Udostępnij