Poprzednie spotkanie było dla ekipy Stal Bowling City niezwykle ważne, bowiem chodziło o przełamanie i pierwszy triumf w tym sezonie. Ten cel został osiągnięty, gdyż Stalowcy zdominowali ten mecz i bez straty seta odnieśli zwycięstwo. Wtorkowe spotkanie może jednak sprawić żółto-niebieskim nieco więcej problemów. Najbliższy przeciwnik Stal Bowling City Gorzów plasuje się o jedną lokatę wyżej nad Stalowcami w tabeli Gorzowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. SM Górczyn zajmuje drugą pozycję z sześcioma punktami, jednak czuje oddech żółto-niebieskich na plecach, bowiem dzielą ich tylko dwa punkty.

Od ostatniego spotkania żółto-niebiescy mieli nieco dłuższą przerwę. Jak ta pauza może wpłynąć na Stalowców? – Myślę, że chwila przerwy w tym przypadku zadziała na naszą korzyść. Zawodników dalej trapią kontuzje i każda przerwa działa na naszą korzyść, dając możliwość wypoczynku i regeneracji – stwierdził Daniel Zieliński.

Rozgrywki GALPS powoli wchodzą w decydującą fazę i należy wspiąć się na wyżyny możliwości, bowiem każdy punkt, każde zwycięstwo będą na wagę złota. Siatkarze są tego świadomi i wiedzą nad czym muszą pracować w najbliższym czasie. – Od następnego meczu musimy mocno skupić się nad zagrywką, aby wyeliminować błędy z nią związane. Zbyt dużo zepsutych zagrywek to punkty oddawane za darmo przeciwnikom, a nie chcemy oddawać ich w taki sposób – dodaje menager Stal Bowling City.

Żółto-niebieskich czeka trudna przeprawa w boju o zwycięstwo. Co Stalowcy wiedzą o swoim przeciwniku? – Wtorkowy rywal jest częściowo zagadkowy. Drużyna wzmocniła się kilkoma wartościowymi zawodnikami, przez co nie wiemy jak grają w nowym składzie. Możemy tylko podejrzewać, że są lepsi niż w zeszłym sezonie, bo to widać po ostatnich wynikach drużyny przeciwnika – zaznacza Zieliński.

Ostatnie zwycięstwo dało zawodnikom dodatkową motywację i siłę, by we wtorek ponownie górować nad rywalem. Do dokonania tego Stal Bowling City potrzebuje wsparcia sympatyków siatkówki zebranych w hali.  – Zapraszamy wszystkich kibiców na kolejny mecz do hali 2 LO przy ulicy Przemysłowej! – podkreśla menager żółto-niebieskich.

Start spotkania we wtorek 06.12.2016r. o godzinie 18:30!

 

Udostępnij