Tak wygląda jeden z najbardziej wyczekiwanych Turniejów tego sezonu – Stal Cup 2016!

Już 11 grudnia młodzi piłkarze trenujący, na co dzień w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, zmierzą się ze swoimi rówieśnikami w ramach Mikołajkowego Turnieju Piłkarskiego.

Turniej Stal Cup to duża dawka sportowych emocji, zdrowa rywalizacja, mnóstwo strzelonych bramek i przede wszystkim głośny doping kibiców. Zawody to nie tylko świetna zabawa dla całej rodziny, ale i niezastąpiona nauka gry według zasad fair play. Na wszystkich uczestników, ich rodzin, okolicznych mieszkańców oraz przybyłych gości, czekają m.in. gry i zabawy, konkursy, warsztaty tematyczne, prelekcje oraz wizyty gwiazd sportu.  Naszym celem jest to, aby impreza na stałe wpisała się w kalendarz największych eventów sportowych organizowanych w zachodniej części Polski – dodaje koordynator Akademii, Krzysztof Grzybowski.

Jak zapewniają koordynatorzy turnieju, wszyscy zawodnicy otrzymają mikołajkowe upominki niezależnie od miejsca, które zajmą wraz ze swoją drużyną. 

– Nagradzanie naszych zawodników jest zgodne z filozofią naszej Akademii, którą kierujemy się od początku jej powstania. Nie dzielimy dzieci na lepsze i gorsze, trenują u nas zarówno chłopcy i dziewczynki, dlatego podobne idee przyświecają nam przy organizacji turnieju – wspominają organizatorzy.

Początek turnieju w niedzielę 11 grudnia o godz. 9:00 w hali ZS nr 20 – ul. Szarych Szeregów.

Udostępnij