www.stalgorzow.pl Panie Kacprze, dlaczego warto Pana zdaniem zakupić całoroczną wejściówkę na sezon 2017?
 
– Przede wszystkim pewność, że nasze miejsce będzie dostępne tylko dla nas przez całą rundę zasadniczą oraz będziemy mieli pierwszeństwo w zakupie biletu na fazę play-off. Automatycznie przekreśla to opcję, że będę dopingować Naszą drużynę sprzed ekranu telewizora. Każdy z Nas wie jaki to ból dla kibica, który od kilku lat nie opuścił żadnego meczu. Wiadomo też, że bardzo szybko rozchodzą się bilety na mecze derbowe z Falubazem. Nie ukrywajmy, że część biletów, które są sprzedawane na ten mecz, kupują osoby, które wcześniej nie miały zbytnio kontaktu ze sportem żużlowym i chcą zobaczyć „jak to wygląda”. Karnet daje nam pewność, że nie będziemy się „bili” o bilety z innymi kibicami.
 
 
www.stalgorzow.pl Mistrzowski sezon 2016 charakteryzował się rekordową ilością sprzedanych karnetów. Co, Pana zdaniem,napedzą tę sprzedaż? 
 
– Na pewno dużą rolę odegrał klub, który prowadził bardzo dobrą reklamę. Według mnie też duży wpływ na to miał skład oraz opinie ekspertów, którzy stawiali gorzowską Stal na podium i jeszcze długo przed sezonem nakręcali atmosferę mówiąc, że Stal zdobędzie dziewiąty tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Sądzę, że to wpłynęło na tych niezdecydowanych, którzy rozważali opcję zakupu karnetu. Nie możemy zapomnieć również o kibicach. Wszyscy promujemy nasz klub wśród rodziny i znajomych oraz wszyscy kibicujemy jednej drużynie. No i oczywiście oprawy, bo kto nie lubi dobrego widowiska? Chłopakom, którzy poświęcają swój wolny czas, szkołę lub pracę, należą się ogromne brawa i podziękowania za to, co mogliśmy obserwować w ubiegłym sezonie na naszych trybunach. Według mnie jest to również pewna wizytówka klubu o czym należy pamiętać. Podoba Nam się to więc nakręcamy dalej swoich znajomych, którzy postanawiają później kupić karnet.
 
 
www.stalgorzow.pl W ubiegłym tygodniu ruszyła się sprzedaż otwarta karnetów. Jak zachęciłby Pan do kupna wejściówke kibiców, którzy jeszcze się nad tym zastanawiają?
 
– Kupując karnet mamy pewność, że usiądziemy na swoim miejscu, które zapewni nam dobre warunki do oglądania meczu. Ponadto mamy pierwszeństwo lub zniżki w zakupie innych biletów na imprezy typu Grand Prix oraz na fazę play-off. No i pamiętajmy o tym, że sport żużlowym staje się nałogiem, ale takim, z którym nie trzeba walczyć. Dla mnie żużel stał się częścią życia. Po raz trzeci zakupiłem karnet i jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania. Nie mamy problemu z miejscem, nie mamy stresu, że zabraknie biletów no i oczywiście kolejny rok z rzędu możemy się spotkać w tym samym towarzystwie z innymi kibicami, którzy również przedłużyli karnet. Polecam te opcję wszystkim, którzy są pewni 100% frekwencji na meczach w Gorzowie!

Udostępnij