Miejsce młodego polskiego zawodnika w tym gronie, to wielki sukces polskiego sportu żużlowego. W 2016 roku Zmarzlik zdobył brązowy medal indywidualnych mistrzostw świata, a wraz z drużyną sięgnął po Drużynowy Puchar Świata.

Trzymajmy kciuki za Bartka i głosujmy, bo to głos oddany na sport żużlowy. Już samo miejsce w dwudzieste to wielka sprawa. Zwłaszcza, że mieliśmy rok olimpijski i tak udane dla nas mistrzostwa Europy w piłce nożnej – mówi Zenon Plech, wicemistrz świata.

Warto każdego dnia oddawać swoje głosy na Bartosza Zmarzlika TUTAJ, ponieważ cząstkowe wyniki wskazują na wielkie szanse polskiego żużlowca. Zawodnik znajduje się w pierwszej piątce pod względem liczby oddanych na niego głosów, a to spore zaskoczenie i jednocześnie dowód na to, że środowisko żużlowych kibiców jest bardzo zmobilizowane.

Plebiscyt Przeglądu Sportowego jest drugim najstarszym plebiscytem na świecie. Dłużej tego typu wydarzenie jest organizowane w Szwecji. Głosowanie internetowe potrwa do 6 stycznia 2017 roku, za pomocą kuponów do 4 stycznia, a w postaci SMS-ów zakończy się w dniu gali 7 stycznia.

Udostępnij