Czas spojrzeć na osiągnięcia Akademii z perspektywy minionych 12 miesięcy. Zapraszamy na Podsumowanie roku w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów.

II edycja Stal Cup, treningi z rodzicami, udział w rozgrywkach organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej i spotkanie wszystkich grup podczas festynu sportowo-rekreacyjnym z okazji Dnia Dziecka, z Bartoszem Zmarzlikiem. Tak w skrócie wygląda miniony rok w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. Poza licznymi atrakcjami nasi zawodnicy brali czynny udział w meczach sparingowych i półkoloniach. Nie zabrakło piłkarskich emocji i nieustannego rozwoju młodych adeptów futbolu!

W 2016 roku, udało się m.in.:
– wziąć udział w turniejach odbywających się w Poznaniu, Drezdenku, Dobiegniewie, Gorzowie Wlkp. oraz w meczach żużlowych w ceremonii prezentacji.
– przeprowadzić bezpłatne zajęcia dla dzieci w przedszkolach na terenie Gorzowa i okolic.
– zorganizować półkolonie letnie dla dzieci z Gorzowa Wlkp. i okolic.
– przeprowadzić zajęcia dla dzieci odwiedzających stadion im. E. Jancarza.
– zorganizować zakończenie sezonu z udziałem rodziców.
– utworzyć dodatkowe zajęcia dla zawodników.
– zorganizować kurso-konferncję dla trenerów Akademii

Jak zapewnia Krzysztof Grzybowski – koordynator Akademii, miniony rok jest wielkim krokiem w przód dla całego klubu.

– To był naprawdę wyjątkowy rok! Akademia Piłkarska Stal Gorzów z dnia na dzień rośnie w siłę. Jestem pewien, że utrzymując dotychczasowy poziom, klub już niedługo pozyska coraz to więcej zwolenników, a wszyscy mieszkańcy Gorzowa Wlkp. i okolic zaufają doświadczonej kadrze trenerskiej. Jedno jest pewne, dla każdego miłośnika piłki nożnej znajdzie się miejsce w szeregu żółto-niebieskich. – dodaje Krzysztof Grzybowski, koordynator Akademii.

Udostępnij