Klub zaprasza wszystkich chłopców i dziewczynki w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat) oraz Junior Młodszy (16-17 lat). Już dziś zadecyduj o sile polskiego futbolu i zagraj o swoje marzenia z Akademią!

Wraz z pierwszymi promieniami słońca, kadra trenerska Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, poszukuje młodych adeptów sportu z prawdziwą pasją do piłki nożnej. Klub prowadzi zapisy już od 4. roku życia i poprzez ciągłość szkolenia, dba o swoich zawodników na każdym etapie rozwoju.

Akademię wyróżnia nie tylko brak selekcji i mnogość lokalizacji, ale przede wszystkim innowacyjna metoda szkolenia, oparta na zagranicznych wzorcach oraz ścieżka reprezentacyjna dla utalentowanych. Warto również podkreślić, że trenerzy odpowiedzialni za szkolenie podopiecznych Akademii, nieustannie rozwijają swoje umiejętności na unikatowych stażach trenerskich oraz kursach PZPN. Ponad to, każdy z zawodników ma okazję wziąć udział w rozgrywkach w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich i cyklicznie organizowanych turniejach, m.in. Stal Cup. Jak zauważa koordynator projektu – Krzysztof Grzybowski, bycie członkiem Akademii to nie tylko prawdziwa lekcja sportu, ale i fundamentalnych zasad.

– Początek wiosny to idealny moment, aby zagrać o swoje marzenia w Akademii. To właśnie tutaj, każdego dnia, swoje marzenia realizuje ponad 200 młodych piłkarzy. Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik klubu miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry. Co ważne, naszym głównym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci, jest nie tylko doskonalenie techniki, ale przede wszystkim kształtowanie charakteru zawodników i nauka zasad gry fair play.

Już dziś zajrzyj na www.apstal.pl i sprawdź, gdzie odbywają się treningi. Więcej informacji pod numerem telefonu 502 741 749.

 

 

Nie czekaj i zagraj o swoje marzenia!

 

Udostępnij