Bieg od samego początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem kibiców, ale także miłośników biegania z naszego regionu i całej Polski. Lista uczestników rosła z dnia na dzień i ostatecznie już niemal tydzień przed imprezą osiągnęła maksimum. Przedwczoraj udało się nieco zwiększyć limit uczestników biegu. W związku z faktem, iż otrzymaliśmy 420 wpłat, nowy limit wynosi właśnie 420 osób. Chętnych do wzięcia udziału w imprezie nadal jednak nie brakuje.

 

– Bieg Stali Gorzów jest największą imprezą biegową w Gorzowie Wlkp. Ilość uczestników przerosła nasze oczekiwania, ponieważ po zamknięciu listy startowej mieliśmy mnóstwo pytań o możliwość dopisania się do niej i udziału w imprezie. Niestety, w tym wypadku ograniczyły nas możliwości przerobowe firmy produkującej medale. Śmiało możemy powiedzieć, że wydarzenie, jakim jest Bieg z okazji 70-lecia K.S. Stal Gorzów, jest pierwszą taką biegową imprezą organizowaną w oparciu o klub żużlowy, a zorganizowanie jej na najwyższym poziomie jest dla nas sprawą priorytetową – mówi Żaneta Pawlicka ze Stali Gorzów.

 

W biegu swój udział zapowiedziało trzech młodzieżowców gorzowskiej Stali: Rafał Karczmarz, Hubert Czerniawski i Alan Szczotka.

 

Dodajmy, że po biegu mamy pulę ponad 60 nagród do rozlosowania wśród uczestników imprezy, a centrum fitness Fabryka Formy przygotowała mnóstwo zajęć dla najmłodszych, tak aby umilić im czas oczekiwania na biegnących rodziców. W punkcie Fabryki Formy będzie można także dokonać profesjonalnego pomiaru składu ciała.

 

Udostępnij